Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_
Añadido 14 jul. 2024

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_

@YuriyShutiak
Número de suscriptores: 292
Fotos: 18,700
Videos: 9,860
Enlaces: 6,010
Descripción:
Очистимо рідну неньку від московських окупантів
Fuente

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ | А тепер знову про Україну. У нас тут парламентська криза! І Рада не мо...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ @YuriyShutiak
47 Vistas/Alcance 2026-03-18 03:55 Mensaje №44330
А тепер знову про Україну. У нас тут парламентська криза! І Рада не може прийняти закон жодний. Що ж сталося? Ми не змогли прийняти закон для виконання вимог МВФ, це оті самі непопулярні кроки про податкування доходів із цифрових платформ, скасування пільги для маловартісних поштових відправлень, а також зміни щодо ПДВ для спрощеної системи. Обіцяють внести новий закон, але ми вже не встигаємо за дедлайном: МВФ поставив дедлайном кінець березня, і до того часу голосування вже не буде.🇪🇺 Чому це так важливо? Бо через можливий негативний реліз МВФ можуть заблокуватися транші ЄС, бо Єврокомісія в умовах надання кредитів спирається на думку МВФ. І раніше жодних проблем не було із цими голосуваннями...🤯 Але тепер є. На рахунок цього вийшло чимало статей. Наприклад, інтервʼю першого заступника голови фракції «Слуга народу» Андрія Мотовиловця, який якраз і займався в "СН" завжди збором голосів. Він заявив, що раніше він міг розраховувати приблизно на 180 голосів «слуг», а тепер «ядро» — це 111 депутатів. А ще 40 депутатів хочуть скласти мандати. Тому зараз питання таке — на армію можуть знайти гроші, а от інші витрати можуть зупинити.🤷 Звісно, із інтервʼю виходить, що в нас є 40 депутатів, яких треба розстрілювати на місці, і ще 30, яких треба просто побити палицями, бо через них ми не отримуємо транші. Ну, це звичайна перша емоція від інтервʼю. Але давайте розберемося, чому так сталося.🔄 А йде ця історія з Міндічгейту. Тоді, нагадаю, "СН" по суті пішла із Зеленським на угоду — Єрмак іде з ОП, а Арахамія отримує більше влади (як мінімум, ми бачимо, що він тепер бере участь у переговорах), і тоді вибори нам не потрібні. Проблема в тому, що від цього щось отримав тільки Арахамія, а "СН" по суті не отримала нічого, тільки пішов сірий кардинал, який і муштрував фракцію.💸 А ще депутати бісяться, що їм тепер не платять у конвертах (чи крипті) другу зарплату. Кажуть, що 50 тисяч грн у Києві — замало для нормального життя. І найголовніший фактор — це САП та НАБУ. Памʼятаєте, як у грудні від НАБУ підозри отримали п’ять депутатів від «Слуги народу», і серед них був Юрій Кісєль, близький до Зеленського депутат? Це була підозра за те, що той отримав/давав хабарі за правильні голосування в парламенті. І з того часу за правильні голосування перестали платити.☝️ Отже що виходить? Депутати не хочуть голосувати без хабарів, а ще їм не подобається, що перестали платити в конвертах. Так би мовити, відправили до реалій депутатів європейських держав. І от тепер вони чинять бунт проти НАБУ й САП. Мотовиловець якраз сам казав, що депутати бояться антикорупційних органів. Ну й керівниця відділу комунікацій НАБУ Маргарита Живага сама сказала, що пішла дезінформаційна кампанія щодо НАБУ й САП, це не просто так, і вочевидь це офіційна відповідь на звинувачення.🤬 Так що друга реакція така сама, як і перша — під*р*си бояться відповідальності за те, що крали, і тепер саботують роботу Ради, підставляючи Україну. Проблема ж звісно в тому, що ми за цих під*р*сів голосували. І що нинішня влада формувала списки цих під*р*сів. І під*р*сів цих не замінити на даний момент ніяк. І тому із цим щось треба робити. Що саме намагався зробити Зеленський — розповім уже завтра.Дике поле