Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_
Añadido 14 jul. 2024

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_

@YuriyShutiak
Número de suscriptores: 294
Fotos: 18,700
Videos: 9,860
Enlaces: 6,010
Descripción:
Очистимо рідну неньку від московських окупантів
Fuente

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ | ️⚠️Ростехнагляд РФ видав Запорізькій АЕС ліцензію на експлуатацію енер...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ SHUTIAK_ @YuriyShutiak
71 Vistas/Alcance 2025-12-24 07:09 Mensaje №42227
☢️⚠️Ростехнагляд РФ видав Запорізькій АЕС ліцензію на експлуатацію енергоблока №1 строком на 10 років. У «Росатомі» заявляють, що це «ключовий етап» для довгострокової та безпечної роботи блоку понад проєктний строк. Також анонсовано капітальні ремонти у 2026 році та плани отримання ліцензій на блоки №2–6 у 2026–2027 роках.Фактично йдеться не про технічний прорив, а про юридичну інтеграцію окупованої ЗАЕС у правове поле РФ. Ліцензування використовується як інструмент нормалізації окупації: створення видимості «звичайного регуляторного процесу» та підготовка аргументів для зовнішньої аудиторії.При цьому станція не виробляє електроенергії з 2022 року, всі реактори перебувають у режимі холодної зупинки, а ключові ризики — нестабільне зовнішнє електроживлення, дефіцит води для охолодження та воєнний контекст - залишаються незмінними. Жодна ліцензія РФ не усуває цих факторів і не змінює нелегітимного статусу об’єкта з точки зору міжнародного права.Видача ліцензії — це радже політико-адміністративний крок, спрямований на закріплення контролю над ЗАЕС і підготовку до подальших спроб «перезапуску» теми у 2026–2027 роках. РФ намагатиметься перевести питання станції з площини безпеки та окупації у площину бюрократії й «планових робіт». Водночас будь-які спроби реальної експлуатації залишатимуться високоризиковими та використовуватимуться передусім як інструмент шантажу й інформаційного тиску, а не як енергетичне рішення.#ЦентрВивченняОкупації