Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Чи треба боятися ХВОРОБИ?Хто пройшов мій курс вже розуміє та знає чому...
82 Vistas/Alcance
2024-11-05 11:16
Mensaje №4118
Чи треба боятися ХВОРОБИ?Хто пройшов мій курс вже розуміє та знає чому будь-яка хвороба – це вже вирішення конфлікту та вихід у фазу відновлення.У традиційній медицині цей період вважається початком хвороби і ми починаємо лікуватися.Насправді це вже робить сам наш організм, йому треба лише трохи допомогти.Дати можливість відпочити, розслабитись.Допомагають у цьому випадку сольові ванни, масаж, природа.Для більшості ХВОРОБ правильний ланцюжок:"Активний конфлікт ➡️ фаза ремонту (відновлення) ➡️ знову все гаразд"У яких випадках необхідна і психологічна і медична допомога?1. коли хвороба переходить у хронічну- хвороба триває понад 6 місяців- або часто людина хворіє (наприклад, постійні бронхіти, синусити, тонзиліти тощо)У цих випадках ми говоримо про певну нашу реакцію на ситуації, яку треба знайти і поміняти.2. коли вроджене захворювання, укогось із батьків, предків теж є чи було це захворювання.У цих випадках ми переймаємо досвід реагування від батьків і потрібно знайти першопричину такої реакції. 3.коли аутоімунне захворюванняЧасто причиною аутоімунних захворювань є наявність несподіваних, драматичних ситуацій у мами в період нашого внутрішньоутробного розвитку.Тому слід дослідити саме цей період. Природне лікування пухлин теж відбувається по цьому ланцюжку але в тому випадку, якщо вони невеликі.Навіщо ми працюємо з ПСИХОСОМАТИЧНИМИ ПРИЧИНАМИ?Щоб змінити нашу реакцію на травмуючі ситуації, що раніше виникли, після яких тіло стало реагувати хворобою.Щоб зняти напругу з тіла від стресу, непрожитих і пригнічених емоцій, позбутися вантажу образ, болю і претензій.Щоб усунути страхи, тривоги, переживання, які заважають жити вільно і без обмежень.Ну і для того, щоб жити в ЗДОРОВОМУ ТІЛІ і насолоджуватися кожним моментом життя 💫✨🎊Буду рада, допомогти вам особисто розібратися з вашим захворюванням та зцілити його. 🤗Записатись можна тут 👉 @YUgarmoniia