Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Согодні будемо вчитися виходити з дитячої позиції та працювати над обр...
121 Vistas/Alcance
2026-02-06 07:32
Mensaje №5628
Согодні будемо вчитися виходити з дитячої позиції та працювати над образами.Як навчитися жити без образ? Коли ви сильно образилися, і взагалі, якщо ви постійно ображаєтеся, це ваша проблема, це ваша слабкість. Перше, поковиряйтеся в собі по повній програмі. Що включило цю образу? Після цього послухайте та проаналізуйте, що з'явилося в голові. У голові з'явилася негативна установка: «Мене образили. Ця людина жахлива». Після цього кажіть собі: «Мені не подобається ця установка. Мені може ця людина ще знадобиться. І взагалі навіщо я ображаюся?». І далі починаєте аналізувати просто слова цієї людини. Які ви отримали слова? Що вона вам ними передала? Бо насправді ця людина є ви, яка несе собі послання. Їх проаналізували, потім проаналізували людину, чому вона їх сказала? А може, у самої людини купа неприємностей, і взагалі вона в депресії. І вона теж ще не виросла в дорослу, і це її реакція на захист. Після такого аналізу все зникне, образи не буде.Ми навчаємося жити через людей. Люди наші провідники на вищий рівень усвідомлення та життя.