Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | ПОЧУТТЯ ВИНИПродовження... Не завжди з почуттям провини буває все так ...
234 Vistas/Alcance
2025-10-08 06:43
Mensaje №5227
ПОЧУТТЯ ВИНИПродовження... Не завжди з почуттям провини буває все так очевидно, як в історії минулого посту. Іноді почуття провини набагато глибше і формується на ранніх етапах розвитку, коли свідомо ми ще не усвідомлюємо. "Ніби я народилася з почуттям провини.." "Я постійно почуваюся винною.." "Навіть якщо я не винна звинуватить мене " Це відчуття ніби йде з вами по життю - декорації змінюються, люди, а ситуації, де ви почуваєтеся винною постійно повторюються . Та ще й близькі без кінця повторюють: Через тебе я... не пішла від тата Через тебе я… не вийшла на роботу Через тебе я… відмовилася від навчання Якби не ти... Я б... Тому ПОЧУТТЯ ВИНИ могло з'явитися набагато раніше, у ранньому віці або навіть внутрішньоутробному періоді коли мама відчувала дискомфорт, негативні емоційні переживання пов'язані з вагітністю та народженням дитини: ➡️ Коли вагітність настала не вчасно ➡️ Коли вагітність завдала клопоту ➡️ Коли через мене щось трапилося з мамою ➡️ Коли мама страждала. ➡️ Коли чекала на дитину іншої статі Наприклад, на сеансі побачили, що мама погано переносила вагітність, їй було важко, токсикоз - у цей момент дитина відчула себе винною, поганою, бо мамі важко через неї. "Через мене вона так погано почувається" І щоб не було контрасту між моїм добре і маминим погано – дитина приймає рішення – нехай мені теж буде погано, як і мамі тоді ми з нею єдині. Після таких неусвідомлюваних реакцій і формується почуття провини, яке переслідує нас роками протягом усього життя. ВИНА - це ГНІВ, звернений на себе - за яким завжди слідує ПОКАРАННЯ. Дуже часто в аутоімунних захворюваннях є внутрішньоутробне почуття провини. Не думайте, що цю реакцію вже ніколи не змінити, ми все змінюємо на сеансах терапії- тому що безпосередньо взаємодіємо з підсвідомістю. Якщо з вами відбуваються часті травми, нещасні випадки, близькі звинувачують вас у чомусь, самі почуваєтеся винною - приходьте знайдемо ПЕРШОПРИЧИНУ вашого стану. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️➡️ @YuliyaPelykh