Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | НІКОЛИ НЕ ЗВИНУВАЧУЙТЕ СЕБЕ! Днями жінка поділилася фото та історією, ...
175 Vistas/Alcance
2025-10-06 08:54
Mensaje №5226
НІКОЛИ НЕ ЗВИНУВАЧУЙТЕ СЕБЕ! Днями жінка поділилася фото та історією, що з нею сталося у відпустці Дозволила поділитись і з вами 🤗 Вона 8 років мріяла про відпустку на море, але все відкладала. Також чоловік не підтримував її бажання. І ось цього року вона все ж таки зважилася і зібралася, поїхала на море з подругою. У перші ж дні у фазі відновлення почали хворіти ноги та суглоби – це коли довго ми собі не дозволяємо піти туди, куди хочемо і коли нарешті це відбувається – конфлікт вирішується болем чи запаленням у ногах. Але найгірше трапилося на 3 або 4 день відпустки – вона несподівано впала у траншею. Слава богу нічого не зламала, а тільки в деяких місцях обдерла і отримала сильний удар. Коли я її запитала чи відчуває вона почуття провини через свою поїздку, вона сказала: "Так, чоловік мені не дзвонив навіть, я відчувала, що він ображений" Вона відчуває провину, що він там удома з дітьми, а вона тут сама відпочиває. ПОЧУТТЯ ВИНИ найнебезпечніше почуття, яке просто як магнітом притягує травми, забиті місця, порізи, нещасні випадки. Напруга в тілі настільки сильна - що вона повинна якось вирішиться - вийти назовні Покарання, самопокарання - це дозвіл цієї напруги. Ніколи не звинувачуйте себе! Почуття провини - це соціальне почуття, не природне. В природі не має цього почуття, воно навязане людьми, щоб керувати іншими. Жоден лев у природі не відчуватиме ВИНУ, що з'їв антилопу 🤪 Киньте цю звичку - завжди згадуйте, що батьки звинувачували нас, щоб керувати нами, зробити слухняними. Не потрапляйте в ці хитрощі своєї свідомості - дозвольте собі рухатися з бажання, з любові до себе. А якщо навіть щось і сталося – ви завжди маєте право на помилки, не звинувачуючи себе за зроблене. 👍