Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Añadido 14 jul. 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Número de suscriptores: 778
Fotos: 795
Videos: 913
Enlaces: 1,840
Descripción:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk
Fuente

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Я тут знову свої трансформації проживаю, п'ятий день - просто сплю, їм...

Logotipo de la comunidad de telegram - СЕКРЕТИ Психосоматики з Юлією Пелих. ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ @YullaPe
127 Vistas/Alcance 2025-03-28 11:36 Mensaje №4781
Я тут знову свої трансформації проживаю, п'ятий день - просто сплю, їм та пю багато води.Температура 38.3 - йде глибока трансформація моїх усвідомлень.Але я розумію, що говорить мені моє тіло та для чого воно запустило програму виживання. Я прийняла багато фактів в своєму житті, перестала боротися та довірилася світу, стала маленькою дівченкою, пройшовши страх - несправитися.А тепер давайте по чесному. Без ілюзій. Адекватно. Ну от просто реально факт, що не всі хотять бути здоровими, не всі хотять бути щасливими, не всі хотять бути усвідомленими. Не всі..... Тому що реально мінімальний відсоток людей готові проходити шлях, проживати зміни особистості, йти на ризик, не ставити умови світу. - мовляв, ось коли у мене буде стабільна ситуація, я почну рухатися далі - коли будуть гроші почну вкладати в себе та своє здоровя - коли розтануся з кредитами, то тоді тільки буду щаслива коли ... коли ... коли ... За фактом – ніколи. Тому що чим більше ви відкладаєте, тим менше віри в себе залишається, більше часу на думки та страждання, сумніви в собі та іншу дурню.  А здоровя та щастя вимагають лише постійності та сміливості. Все! Якщо ви продовжуєте рухатися за своєю стратегією, не робите кроків вліво-вправо, коли вам страшно, погано, незатишно, немає результату… Формула проста, багато хто навіть починає щось робити, але потім при першому ж дискомфорті одразу лапки вгору і все на цьому.  Але хто вам сказав, що вам має бути приємно? Світ так влаштований, що тільки через болі ви досягаєте тих результатів, яких ви хочете. Якщо ви зараз відчуваєте біль, тривожність, страх - ви на вірному шляху.Якщо  ви очікуєте, що за вас зроблять все інші. Ви зараз вибрали провальну позицію.  А якщо я скажу вам, зі свого досвіду, що не зроблять. Ви так і будете чекати?