Fuente
ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Набряки: користь чи шкода? Всі ми знаємо, що на 60% маси тіла людина с...
135 Vistas/Alcance
2025-03-27 14:00
Mensaje №4780
Набряки: користь чи шкода? Всі ми знаємо, що на 60% маси тіла людина складається із води. Вода необхідне джерело як живлення організму - вона дозволяє переносити різні поживні речовини та кисень у клітини і виводити токсини. Коли утворюється набряк, він може відбуватися в будь-якій тканині органу при пошкодженнях, травмах, навіть наприклад: укус комара, прищемили або порізали палець - відразу в цьому місці з'являється набряк. Ця якраз вода намагається якнайшвидше доставити до місця ушкодження необхідні організму речовини для відновлення і потім видалення відпрацьованих та непотрібних. Тому у фазі відновлення ми часто спостерігаємо набряк у тій області тіла, де потрібна допомога. Іншою причиною виникнення набряків у тілі, наприклад набряк ніг, обличчя, тіла, набряк під очима може стати наш стан, коли ми потрапляємо в ситуації, де почуваємося небезпечно, є почуття безпорадності та кинутості, страх самотності, нерозуміння куди йти, переживання через майбутнє. Наприклад, зміна роботи, міста, нове оточення, політ літаком, втрата близької людини, страх діагнозу, залишитися без засобів існування тощо. Це вже АКТИВНА фаза конфлікту ☝️ На консультації жінка розповідала, коли їй повідомили про смерть її тата, була зима і їй треба було терміново їхати до нього, вона навіть чоботи не змогла застебнути, тому що ноги в момент набрякли дуже сильно. Біологічний сенс БАТЬКІВ: накопичити у тілі води стільки, щоб вижити в екстремальних умовах. Цій біологічній реакції мільярди років вона як спосіб виживання успадкована нами від тваринного світу, у тому числі від риб. Коли рибу викидає на берег, у неї включається біологічна програма утримання води для того, щоб вона змогла дочекатися наступної хвилі та вижити. ➡️ Тому, дорогі друзі, у фазі відновлення важливо, щоб ми спокійно ставилися до набряку і дозволили процесам відновлення пройти легше і швидше. ➡️ У разі набряків в активній фазі необхідна робота зі своїм внутрішнім станом, зняття напруги, проживання емоцій, зміна сприйняття, відношення до ситуації тощо - тут хороша буде допомога фахівця, звертайтесь @YUgarmoniia