Нова кампанія "Хенк Джонсон: Файли кур'єра"🕘 З 22 травня (21:00) по 2 червня (21:00) ви можете пройти кампанію "Файли кур'єра" та отримати до 3000 оріон токенів, які потрібні для сезонної медалі Оріон. На кожному етапі завдань потрібно буде виконати хоча б 3 баунті з 5, щоб перейти на наступний етап. 🔸 Завдання 1 - 400 оріон токенів:▪️ Отримати 90 гліф-поінтів▪️ Виходити 1 кінетичну капсулу▪️ Встановити 25 модів▪️ Знищити 42 моди▪️ Начарджити 250 000 XM🔸 Завдання 2 - 600 оріон токенів:▪️ Отримати 140 гліф-поінтів▪️ Виходити 2 кінетичні капсули▪️ Встановити 32 моди▪️ Знищити 66 модів▪️ Начарджити 375 000 XM🔸 Завдання 3 - 800 оріон токенів:▪️ Отримати 180 гліф-поінтів▪️ Виходити 2 кінетичні капсули▪️ Встановити 25 модів▪️ Знищити 75 модів▪️ Начарджити 350 000 XM🔸 Завдання 4 - 1200 оріон токенів:▪️ Отримати 275 гліф-поінтів▪️ Виходити 3 кінетичні капсули▪️ Встановити 42 моди▪️ Знищити 130 модів▪️ Начарджити 400 000 XMКампанію можна буде повторити ще двічі. Токенів правда за це не дадуть.Джерело.Друзі, збір щось зовсім зупинився, а прилад їде і оплатити його потрібно. Підтримайте донатом за посиланням. Дякуємо ґречно.△ TrueUAResistanceNews
ЗвітДрузі, на фронті без авто, як без рук. Ми збирали на автівку для нашого товариша Павла. Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до збору, допоміг з її доставкою, документами та ремонтом. Без вас ми б не справились. Подяка @gdgsoft, який допоміг відчутним донатом; дівчинці Іларії, яка пекла пряники і збирала донати на авто. З такими дітьми віримо у наше майбутнє. Їй дістається приз за найбільший донат - туба від гавбиці! Кожному, хто хоча б гривнею долучився - величезна подяка. Велика подяка благодійному фонду Брама-Україна з Черкас. Без них ми якщо б і купили авто, то точно не змогли сюди доставити. Також друзям у Німеччині, Фінляндії та Литві.Подяка СТО Garage Performance за якісний ремонт та гарну знижку. Подяка всім вам. Вибачте, якщо когось не згадали. Щоб це авто до Павла доїхало - постаралось багато людей і склалось багато зірок. Лінк на табличку із зібраною сумою та витратами (Чеки скільки де були - всі зібрав. За запитом до @OlegPalyvoda - покажу).Бережіть себе і Слава Україні!
Сезон аномалії ОріонПротягом другого кварталу ви матимете змогу отримати три медалі:Сезонна медаль Оріон (4 рівнева): за участь в івентах протягом всього сезону.Медаль Оріон за участь в аномаліях вживу (однорівнева).Медаль Оріон за глобальний івент (трирівнева).🔸 Сезонна медаль Оріон:🥉 Бронза - 5 000 токенів оріон🥈 Срібло - 8 000 токенів оріон🥇 Золото - 15 000 токенів оріон🏆 Платина - 25 000 токенів оріонТокени можна отримати наступним чином:▪️ За виконання щоденних баунті з 7 8 квітня по 30 червня:▫️ По 10 токенів за кожне баунті;▫️ По 20 токенів за сет з двох та чотирьох баунті.В сумі за день 80 токенів і до 6720 токенів за сезон.▪️ Участь у First Saturday - 2500 токенів за івент. В сумі до 7500 токенів за сезон.▪️ Тематичні кампанії протягом сезону. До 2500 3000 токенів за кампанію. Перша буде присвячена фестивалю цвітіння сакури. Четверта - літньому сонцестоянню. Про другу та третю поки невідомо. Всі деталі згодом. Отже в сумі за ці івенти виходить до 12 000 токенів.▪️ Глобальний івент Оріон - до 5 000 7 500 токенів.▪️ Участь в аномалії - до 5 000 токенів за кожну.Щоб легше моніторити прогрес, в профілі у вас буде лічильник токенів.Отже в сумі, якщо не брати участі в аномаліях, ви можете отримати до 33 720 токенів. На платину з запасом.🔸 Глобальний івент Оріон:З 24 квітня (21:00) по 11 травня (21:00). Три групи завдань і трирівнева медаль. Завдання пов'язані з лінками та полями. Джерело.Бережіть себе та щедрих хаків!△ TrueUAResistanceNews
Глобальний івент +Gamma: Global Op⏱️ З 13 лютого (19:00) по 23 лютого (19:00).🔸 У вкладці кампанії з'явиться івент із завданнями. За виконання завдань даватимуть токени для медалі +Gamma Season (максимум 7000 токенів) і для їх виконання потрібно заробляти +Gamma Link Points. За кожний блок завдань підвищується рівень медалі за івент +Gamma: Global Op:🥉 Бронза - 1000 +Gamma Link Points;🥈 Срібло - 2000 +Gamma Link Points;🥇 Золото - 10 000 +Gamma Link Points.🔸 +Gamma Link Points можна отримати за такі активності:▪️ Деплой резонатора - 2 бали;▪️ Створення лінку - 4 бали;▪️ Дестрой резонатора - 1 бал;▪️ Дестрой лінка - 2 бали;▪️ Бонусні бали (нижче)...❗️ За деплой та дестрой резонаторів за допомогою вірусів та маячків, а також за дестрой резонаторів Машини, бали не даватимуть.🔸 Бонусні бали даватимуть за те, чим більше агентів поставило резонатори в портал (до 8 агентів) і чим нижчого рівня портал. Якщо портал першого рівня і там всі резонатори від різних агентів - він дасть максимум 25 балів. Вигідно лінкувати групами. Крім того бонусні бали отримує не тільки той, хто лінкує, а також усі власники резонаторів у порталах. Вийшло заплутано. По факту потрібно ходити, деплоїти, лінкувати та дестроїти. Якщо робити це компанією і ставити дрібні резонатори, то буде швидше. Джерело.△ TrueUAResistanceNews
Друзі, у нас є оновлення стосовно збору, який ми проводимо для резиста Parragon. Насамперед, хочемо висловити величезну подяку вам за вашу допомогу з цим збором. Дякуємо за довіру. Наразі ми з вами акумулювали 176048 грн. з 300000 необхідних та закрили дві перші банки, так як вони набрались понад ліміти. Також на них провели розіграші. Вітаємо пана Сергія та Мар'яна з перемогою!Далі збір буде продовжуватись на дві банки, які залишились:1. Лінк на банкуНомер карти банки4874 1000 2849 15312. Лінк на банкуНомер карти банки4874 1000 2847 9775🏆 Ви ще можете позмагатись за найбільший донат і виграти тубу від гавбиці.1️⃣ На першій банці за донат від 100 грн. розігрується книга "Коротка історія довгої війни", Маріам Найем.2️⃣ На другій банці за донат від 100 грн. розігрується щось з інгресовського стафу (переможець зможе сам вибрати з великого переліку).Участь в розіграші через монобанку. Якщо ви донатите з іншого банку, залишайте в коментарях контактні дані, щоб, у разі виграшу, з вами можна було зв'язатись.Хочемо додати, що розіграш - це для стимулювання донатів, але важливий донат будь-якого розміру. І виграємо ми всі, а кацапи програють. Тримаємось.△ TrueUAResistanceNews
Niantic оголосили розклад івентів на перший квартал 2026 року. Наступний сезон аномалій називатиметься "+Гамма". Протягом цього сезону можна буде отримати такі медалі:🥇 +Gamma Season Medal: трирівнева медаль за весь сезон аномалії. Її можна буде отримати, беручи участь в аномаліях, глобальному івенті та FS.🥇 Commemorative +Gamma Onsite Medal: це однорівнева медаль за участь в аномаліях на місцях (чи даватимуть за чардж - поки невідомо). 🥇 Global Campaign Medal: трирівнева медаль за глобальний івент. Всі деталі ближче до початку івентів.🔷 Січневі івенти:🔸 3 січня: Перша субота (#FS).Зареєструйтесь через Fev Games. 2X AP за всі дії з 08:00 до 20:00, та до 8X AP, коли активний Apex.🔸 11 січня: Друга неділя (#SS): Протягом доби виконайте хоча б одне баунті у Кампанії «Друга неділя» та отримайте +1 до відповідної медалі.🔸 23 січня (19:00) - 2 лютого (19:00): Віртуальний новорічний тур NL 2026:Будуть з'являться портали NL1331 в локаціях, куди їх викликатимуть;2X AP за всі дії;Можна буде паралельно запускати до 26 кінетичних капсул (зараховуватимуть не більше 40 км на день).🔷 Лютневі івенти:🔸 7 лютого: Перша субота (#FS).Зареєструйтесь через Fev Games. 🔸 8 лютого: івент з шардами на порталах NL1331.🔸 8 лютого: Друга неділя (#SS): Протягом доби виконайте хоча б одне баунті у Кампанії «Друга неділя» та отримайте +1 до відповідної медалі.🔸 10 лютого (19:00) - 20 лютого (19:00): івент до Дня святого Валентина 2026:Всі деталі згодом.🔸 13 лютого (19:00) - 23 лютого (19:00): Глобальний івент +Гамма:Всі деталі згодом.🔸 13 лютого (19:00) - 23 лютого (19:00): івент до року коня 2026:Всі деталі згодом.🔸 28 лютого: Аномалія +Гамма:🇵🇹 🇺🇸 Лісабон (Португалія) та Шарлотт (Північна Кароліна, США).🔷 Березневі івенти:🔸 7 березня: Перша субота (#FS).Зареєструйтесь через Fev Games. 🔸 8 березня: Друга неділя (#SS): Протягом доби виконайте хоча б одне баунті у Кампанії «Друга неділя» та отримайте +1 до відповідної медалі.🔸 14 березня: Аномалія +Гамма:🇭🇰 🇭🇷 Гонконг та Загреб (Хорватія).🔸 21 березня: Аномалія +Гамма:🇮🇳 🇦🇷 Хайдарабад (Індія) та Буенос-Айрес (Аргентина).🔷 Аномалії у другому кварталі 2026 року:🇦🇺 🇨🇿16 травня - Сідней (Австралія) та Прага (Чехія);🇯🇵 🇺🇸 30 травня - Куре-Сіті (Японія) та Джерсі-Сіті (США);🇨🇭 🇵🇪 20 червня - Женева (Швейцарія) та Ліма (Перу).🔹 Дні Місій в першому кварталі 2026 за посиланням.Джерело.Не забуваємо закинути донат на збір на авто для Parragon. Авто потрібне ще на вчора, а збір йде повільно. Дуже потрібні ваші 2 гривні.Бережіть себе і Слава Україні! 🇺🇦△ TrueUAResistanceNews
Кампанія зимового сонцестояння 2025З 5 грудня (20:00) до 22 грудня (20:00).🔸 Безкоштовний івент (як і всі інші у вкладці з кампаніями) на 4 завдання з двома медальками. Бронзову дають після виконання другого завдання, а срібну після четвертого. Ще за 10 000 CMU можна купити додаткову медальку.🔸 Завдання (для переходу на наступне треба виконати 4 з 5 баунті):1️⃣ Речардж 75000 XMХакнути дроном 15 разівХакнути 25 порталівВстановити 100 резонаторівЗахопити 20 порталів2️⃣ БронзаРечардж 150000 XMЗаробити 50 гліф-поінтівХакнути 50 порталівВстановити 40 модівСтворити 35 лінків3️⃣ Речардж 200000 XMХакнути дроном 25 разівХакнути 75 порталівВстановити 225 резонаторівЗахопити 45 порталів4️⃣ СріблоРечардж 250000 XMЗаробити 100 гліф-поінтівХакнути 100 порталівСтворити 35 лінківСтворити 40 полів🔸 На цей період в грі будуть такі бонуси:▪️ АР за кепчур порталу збільшено з 800 до 2000;▪️ 2х дроп кубів при хаках;▪️ Гарантований дроп ключа при хаку порталу, від якого ключів ще не було;▪️ Подовжено час введення гліфів на 50%;▪️ Час охолодження дрону скорочено до 15 хв.;▪️ Кінетична програма для гіперкуба скорочена з 8 км до 1 км. Джерело.Підтримати збір на авто для резиста.△ TrueUAResistanceNews
13 рік Ingress - Вояжер🔸 Ingress 3.0Колись, в древні часи, компанія Niantic належала Google і звалась Niantic Labs@Google (Ingress 1.0). Потім компанія відділилась і звалась Niantic Inc (Ingress 2.0). Тепер компанія розділилась і стала зватись Niantic Spatial (Ingress 3.0). Тож при наступному великому оновленні версію Ingress підвищать до 3.0 і замість Ingress Prime повернуть стару назву Ingress.🔸 АномаліїНовий сезон аномалій у першому кварталі 2026 року зватиметься +Гамма і буде проводитись в таких містах:▪️ 28 лютого:🇵🇹 Лісабон (Португалія);🇺🇸 Шарлотт (Пн.Кароліна, США).▪️ 14 березня:🇭🇰 Гонконг (КНР);🇭🇷 Загреб (Хорватія).▪️ 21 березня:🇮🇳 Хайдарабад (Індія);🇦🇷 Буенос-Айрес (Аргентина).🔸 До кінця цього року планують запустити функцію CARGO (вантаж), яка дозволятиме тимчасово збільшувати ліміт інвентарю.🔸 Медаль ВояжерХто з 8 листопада 2024 по 24 листопада 2025 заробив більше 0 АР, той отримає медаль, залежно від рівня:▪️ Бронза: 3 рівень;▪️ Срібло: 9 рівень;▪️ Золото: 13 рівень;▪️ Платина: 15 рівень;▪️ Онікс: 16 рівень та рекурсія.Видаватимуть медалі після 24 листопада.🔸 Ігрові бонуси:З п'ятниці, 14 листопада, о 19:00 до понеділка, 24 листопада, о 19:00.▪️ 2X AP за всі дії;▪️ 2X деплой резонаторів L8 одним агентом;▪️ Кулдаун дрона зменшено до 13 хвилин;▪️ Відстань програм кінетичних капсул скорочена з 8 км до 3 км;▪️ Одночасно можна запускати до 13 кінетичних капсул;Примітка: є ліміт по кінетичних капсулах 40 км на день.▪️ 2Х дроп будівельного стафу (резонатори, енергетичні куби) з дружніх порталів;▪️ 2Х дроп атакуючого стафу (бусти, ультра страйки) з ворожих порталів.▪️ Тривалість Overclock Glyph Hack подовжено до 130 секунд;▪️ Експериментальні зміни в налаштуваннях атакуючого стафу.🔸 В ігровому магазині з'явиться медаль “NIA 2023 (Ingress Origins)” . Перед покупкою перевірте, чи у вас такої вже немає. Джерело.🔹 Хочеться нагадати, що всі наші походеньки по порталах були б неможливими, якби наші сили оборони не тримали фронт від навали кацапів. Тому за кожної можливості підтримуйте військо донатом чи іншим доступним видом допомоги у той фонд чи волонтеру, кому довіряєте. Актуальний збір на авто.△ TrueUAResistanceNews
Сезон аномалії +БетаТак, як із попередньою аномалією, ви можете отримати медаль +Бета, заробляючи токени за різні активності з жовтня по грудень. 🔸 Трьохрівнева медаль:🥇 Золота - 9000 +Бета токенів;🥈 Срібна - 6000 +Бета токенів;🥉 Бронзова - 3000 +Бета токенів. Лічильник токенів з'явиться у профілі.🔸 Агенти можуть накопичувати токени, виконуючи наступні завдання:☑️ Денні баунті (1 жовтня - 14 грудня):▪️ 10 токенів за кожне завдання;▪️ 10 токенів за кожен денний сет з 2 та 4 завдань (всього до 60 токенів за день та 4500 токенів за сезон).☑️ Аномалії:▪️ До 5000 токенів за відвідування аномалії.Під час аномалії агенти зможуть зробити 7 баунті та отримати 3000 токенів за перше і 2000 токенів за останні 6 баунті. ☑️ Глобальні івенти:▪️Необмежена кількість токенів за івент +Beta Buildup Battles. З 21 листопада (19:00) по 1 грудня (19:00) потрібно взаємодіяти з бойовими маячками і можна отримати від 3 до 33 токенів за кожний.▪️Івент +Beta Shard Storm. З 13 по 14 грудня (13:00-17:00 по Києву) хакніть портал з шардом, які з'являтимуться по всьому світу, і отримайте 1500 токенів.🔸 Розклад аномалій: 18 жовтня: 🇪🇸 🇧🇷 Валенсія (Іспанія) та Сан-Паулу (Бразилія);25 жовтня: 🇳🇿 🇺🇸 Веллінгтон (Нова Зеландія) та Х'юстон (Техас, США);15 листопада: 🇹🇼 🇳🇱 Таоюань (Тайвань) та Гаага (Нідерланди).🔸 Також за CMU можна буде купити різноманітні медальки та набори. Ймовірніше за все в Україні не вмикатимуть шарди івенту +Beta Shard Storm, тому отримати золоту медаль за цю серію аномалій буде доволі складно. Гарна можливість набити токенів - це щоденні баунті та бойові маячки під час івенту +Beta Buildup Battles (прим. ред.).Джерело.Нагадуємо, що триває збір на авто для агента Parragon. Просимо долучитись гривнею (чи валютою) за можливості. ▪️ Лінк на банку▪️ Лінк на збір△ TrueUAResistanceNews
Niantic оголосили розклад івентів на останній квартал 2025 року. Наступний сезон аномалій називатиметься "+Бета" і можна буде отримати однойменну трирівневу медаль. Попереджають, що без участі в аномалії, досягти золотої медалі буде дуже важко. 🔷 Жовтневі івенти:🔸 4 жовтня: Перша субота (#FS).🔸 12 жовтня: Друга неділя (#SS): Протягом доби виконайте хоча б одне баунті у Кампанії «Друга неділя» та отримайте +1 до відповідної медалі.🔸 18 жовтня: Аномалія "+Бета":🇪🇸 🇧🇷 Валенсія (Іспанія) та Сан-Паулу (Бразилія);🔸 25 жовтня: Аномалія "+Бета":🇳🇿 🇺🇸 Веллінгтон (Нова Зеландія) та Х'юстон (Техас, США);🔷 Листопадові івенти:🔸 1 листопада: Перша субота (#FS).🔸 9 листопада: Друга неділя (#SS): Протягом доби виконайте хоча б одне баунті у Кампанії «Друга неділя» та отримайте +1 до відповідної медалі.🔸 14 - 24 листопада (19:00 по Києву): 13 День народження Ingress:▪️ 2X AP за всі дії;▪️ 2X деплой резонаторів L8 одним агентом;▪️ Кулдаун дрона зменшено до 13 хвилин;▪️ Відстань програм кінетичних капсул скорочена з 8 км до 3 км;▪️ Одночасно можна запускати до 13 кінетичних капсул;Примітка: є ліміт по кінетичних капсулах 40 км на день.▪️ 2Х дроп будівельного стафу (резонатори, енергетичні куби) з дружніх порталів;▪️ 2Х дроп атакуючого стафу (бусти, ультра страйки) з ворожих порталів.▪️ Тривалість Overclock Glyph Hack подовжено до 130 секунд;▪️ Експериментальні зміни в налаштуваннях атакуючого стафу;▪️ Медаль за 13 День народження Ingress буде вручена всім агентам, які заробили більше 0 AP від 12-ї річниці (8 листопада 2024 року) до кінця святкування 13-ї річниці (24 листопада 2025 року). АР отримане з паскодами не враховується. Видаватимуть медалі після 24 листопада. 🔸 15 листопада: Аномалія "+Бета":🇹🇼 🇳🇱 Таоюань (Тайвань) та Гаага (Нідерланди).🔸 21 листопада - 1 грудня (19:00 по Києву): івент +Beta Buildup Battles: потрібно встановлювати та захоплювати бойові маячки по всьому світу, щоб наша фракція здобула перемогу та отримала шанс бути обраною для "+Beta Shard Storm”. Деталі згодом.🔷 Грудневі івенти:🔸 6 грудня: Перша субота (#FS).🔸 13-14 грудня: івент "+Beta Shard Storm”: захопити шарди, які будуть з'являтись по всьому світу (Є підозра, що в нас не будуть - ред.)🔸 14 грудня: Друга неділя (#SS): Протягом доби виконайте хоча б одне баунті у Кампанії «Друга неділя» та отримайте +1 до відповідної медалі.🔸 19 грудня - 1 січня (19:00 по Києву): Новорічні заходи.Деталі згодом.🔷 Аномалії у 2026 році:🇵🇹 🇺🇸 28 лютого - Лісабон (Португалія) та Шарлотт (Північна Кароліна, США);🇭🇰 🇭🇷 14 березня - Гонконг та Загреб (Хорватія);🇮🇳 🇦🇷 21 березня - Хайдарабад (Індія) та Буенос-Айрес (Аргентина).Джерело.Не забуваємо закинути донат на збір на авто для Parragon. Від цього буквально залежить його виживання, а разом з ним і наше. Лінк на банку.Бережіть себе і Слава Україні! 🇺🇦△ TrueUAResistanceNews