Fuente
ДекабриСтська ПравдА | Реакція читачів на звільнення поліцейської з Одеси в коментарях виявил...
3 260 Vistas/Alcance
2026-04-27 06:33
Mensaje №4209
Реакція читачів на звільнення поліцейської з Одеси в коментарях виявилась доволі показовою.Частина людей відверто обурена — мовляв, покарання занадто суворе, адже мова йде не про злочин, а про емоційний, хоч і недоречний вчинок. У коментарях пишуть, що система знову демонструє вибірковість: за серйозні порушення часто ніхто не відповідає, а за публічний «факап» — одразу показова кара. Дівчина танцювала не в заборонений час, не в п'яному вигляді, на даху свого авто або з дозволу власника, в свій вихідний день, без форми та натяків на те що вона поліцейська, культурно одягнена.Один із коментарів 👇👇👇Ні, нахуй, звільнити. Бо в поліцейського не може бути нічого людського, це йобана машина системи, яка повинна бути завжди серйозною та сталевою.Як же це заїбало, коли вже бля нашу поліцію доб'ють та на її попелищі побудують щось краще. Наче до того все і йде, але якось повільно. Зараз в поліції йде стагнація та поступовий розпад. Люди тікають, затяги підсилюються, а ГЗ на дні і не збирається випливати!