Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА
Añadido 06 ene. 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Número de suscriptores: 5 951
Fotos: 1,650
Videos: 1,480
Enlaces: 596
Descripción:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Fuente

ДекабриСтська ПравдА | Чергове дно пробито! 🤦🏼В Одесі звільнили співробітницю пресслужби полі...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
3 260 Vistas/Alcance 2026-04-25 05:41 Mensaje №4199
Чергове дно пробито! 🤦🏼В Одесі звільнили співробітницю пресслужби поліції за те, що вона… увага… потанцювала на даху автомобіля біля «Білого Наливу».Ви взагалі розумієте рівень абсурду? Якщо слідувати цій «логіці», то відпочивати тепер можна тільки в режимі суворої конспірації: за зачиненими дверима, в чотирьох стінах, без свідків і, не дай Боже, без телефону — бо раптом керівництво дізнається, що у вас є особисте життя. Все — вирок, звільнення.🤦Це вже не дисципліна — це маразм. Дівчина була поза службою, не у формі, не п’яна, громадський порядок не порушувала. Просто молода людина, яка дозволила собі трохи життя — того самого, яке чомусь стає забороненим, якщо ти носиш поліцейські погони.І що далі? Будемо звільняти за усмішку? За вихідний? За те, що людина не ходить строєм навіть уві сні?Вибачте, але це виглядає максимально жалюгідно. Покарали не порушення — а нормальну людську поведінку.Молода дівчина з логіки керівництва повинна як комісар поліції Френк Бребін з фільму «голий пістолет»ходити в залізних труселях! В Миколаєві деякі керівники поліції співають російський шансон в ресторанах попадаючи на камери, керівник райвідділу на блок посту відкрито заважає військовим проводити мобілізаційні заходи коли зупинили автомобіль за кермом якого чоловік депутатка, а дівчину вирішили звільнити !А такі рішення — це не про порядок. Це про страх, показуху і бажання тримати всіх на короткому повідку.