Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА
Añadido 06 ene. 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Número de suscriptores: 5 951
Fotos: 1,650
Videos: 1,480
Enlaces: 596
Descripción:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Fuente

ДекабриСтська ПравдА | І вишенька на цьому новорічному торті — ще одна картина маслом від наш...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
2 830 Vistas/Alcance 2026-01-06 07:08 Mensaje №3594
🎄 І вишенька на цьому новорічному торті — ще одна картина маслом від нашого голови Центрального району Сані Берези 🤡Голова району з сяючою рожою та радісною усмішкою демонструє новорічні фоточки, як то кажуть — поїхав показати родині новорічну красуню-ялинку.Лише нюанс: ялинка — чужа, гроші — чужі, турбота — чужа, і взагалі свято не в Миколаєві.😡Там, де чужа влада і чужі бюджети створили нормальний міський Новий рік, наш «ефективний управлінець» відзначився по класичному сценарію — нічого не зробив, але сфоткався біля ялинки ! У Миколаєві ж, як завжди, разом із Шалим змогли лише спиздити — чужі результати, чужий настрій і відчуття причетності.А людям — ніхто: ні ялинки, ні затишку, ні красивих декорацій, ні навіть спроби щось створити.Раніше таке було важко уявити, а тепер — будь ласка: норма, тренд, управлінський підарастичний стандарт.Ні справ, ні результатів, ні відповідальності, зате гордості — через край. Нічого не зробив, нічого не створив, але з виглядом переможця поїхав святкувати до Києва, туди, де працюють інші, нормальна міська влада.А миколаївцям залишили традиційний набір для виживання: «будьте скромніші», «не час зараз», «потерпіть».🤭Ось так виглядає сучасний ефективний управлінський пиздець Миколаєва: чужими результатами хвалиться, за свої провали не відповідає, а свята переживає подалі від тих, кому має служити.😡Недарма кажуть — кожен народ має ту владу, яку дозволяє собі бути такою нахабною.З Новим роком. І з новим дном голови району 🫡