Fuente
ДекабриСтська ПравдА | Нам пишуть 🤭«Директор Миколаївського центру Одеської юридичної академі...
3 010 Vistas/Alcance
2026-01-05 07:56
Mensaje №3589
Нам пишуть 🤭«Директор Миколаївського центру Одеської юридичної академії Марк Рудик бажає всім веселих свят і хизується підвалами з фекаліями. Краще б ремонти в підвалах зробили, щоб усім студентам було куди ховатися під час навчання. А так — блогер з нього нікудишній, студентам соромно», — пише один зі студентів академії.За словами студентів, новопризначений директор Миколаївського навчально-наукового інституту права НУ «Одеська юридична академія» Марк Рудик напередодні Нового року вирішив не вирішувати проблеми закладу, а освоїти навички блогерства.На відео він демонструє підвал Миколаївського філіалу ОЮА, повністю залитий фекаліями, сміється, жартує та викладає це на публіку. І все це — в умовах повномасштабної війни, коли підвали мають бути укриттями, а не декораціями для сумнівного контенту.«Побори стали системними, на пари майже ніхто не ходить — можна писати ще багато. Але це відео стало останньою краплею. Нам просто соромно», — додає студент.😎Нагадуємо, що з вересня 2025 року посаду директора Миколаївського навчально-наукового інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» обіймає Марк Романович Рудик.За цей короткий час у Миколаєві вже почали складатися справжні легенди про його діяльність — або, точніше, бездіяльність — на посаді директора.Ми й надалі продовжимо публікувати цікаві моменти з життя та “управлінських рішень” Марка Романовича, тож, як кажуть, це ще не фінал.📩 Наша пошта для зворотного зв’язку:[email protected]Пишіть. Анонімність гарантуємо.