Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Волинська ОДА
Añadido 03 ago. 2021

Волинська ОДА

@Volynska_ODA
Número de suscriptores: 406
Fotos: 18,200
Videos: 1,420
Enlaces: 4,510
Descripción:
Офіційний канал Волинської обласної держаної адміністрації в Telegram. Сайт ОДА: http://voladm.gov.ua/ e-mail: [email protected]
Fuente

Волинська ОДА | Волинські ветерани стали чемпіонами України з петанку: Кубок їде до Ко...

Logotipo de la comunidad de telegram - Волинська ОДА Волинська ОДА @Volynska_ODA
65 Vistas/Alcance 2026-03-03 09:03 Mensaje №22599
Волинські ветерани стали чемпіонами України з петанку: Кубок їде до КовеляДнями у Тернополі відбувся Зимовий чемпіонат Всеукраїнської ветеранської ліги петанку – стартовий турнір ветеранського спортивного сезону 2026 року.Участь взяли команди з Луцька, Ковеля, Нововолинська, Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Кривого Рогу, Ірпеня, Кам’янського та інших міст. Турнір проходив у форматі відбіркових ігор за швейцарською системою з подальшим плей-оф серед 16 найсильніших команд.Головна новина змагань – перехідний Кубок чемпіонів Всеукраїнської ветеранської ліги петанку цього року вирушив на Волинь!Перемогу здобула команда СК «Сталевий Легіон 2» з Ковеля, капітанка Анастасія Канонік.Срібло також виборола волинська команда – СК «Сталевий Легіон 1» (Ковель), капітан Сергій Слабушевський. Ще одні призери з Волині – СК «Новік ТИТАНИ» з Нововолинська, капітан Павло Семенюк.Таким чином, одразу три команди з Волинської області піднялися на п’єдестал пошани, а Ковель став центром ветеранського петанку цього сезону.