Сьогодні кілька друзів прислали допис, де екс-депутат, а нині інфоциган Борислав Береза звинуватив мене у корупції. Ніби я щось вкрав на будівництві меморіального кладовища. Насправді, немає в мене питань до Борислава, це звинувачення лише підтверджує той факт, що він не є журналістом, а лише хайпує на власній пізнаваності, монетизує минулі здобутки і виживає, як може. Але ці закиди я вже чув від Леоніда Ємця, придворного політика, який як «лагідне телятко» сосе у двох маток: Кличка і Порошенка. Щоправда, вимені у цих панів немає... Щодо власне спроби похайпити на темі скандалу довкола Національного військового меморіального кладовища, технологи команди Кличка спробували приплести мене до цієї справи лише через те, що я входжу до відповідної координаційної ради, яка наразі є новоствореною і ще не провела ЖОДНОГО засідання. На дешеву маніпуляцію пана Берези, маю цілком конкретну пропозицію: готові до спільного ефіру на цю тему? Тільки підготуйтеся добряче, будьте в матеріалі. Ефір можемо провести на площадці пана Берези, або на площадці «Київський форум». Чекаю відповіді.
🇺🇦 У день Прапору України відвідав Ліцей №157 в Оболонському районі міста Києва.В цьому навчальному закладі відбулося нагородження переможців просвітницького проєкту серед шкіл Оболонського району - «Конституція для всіх». Абсолютно унікальний проєкт, який має за мету підняти загальний рівень ерудиції щодо знання громадянами основного Закону України. Запровадження подібних ініціатив та розвиток правової культури в державі - обов’язкові складові Європейського розвитку України. Вдячний всім дітям та їх батькам за активну участь та чудові результати.Крім того, почесними грамотами від Міністерства Освіти України були нагороджені освітяни, які своїм покликом в житті обрали шлях підготовки майбутніх поколінь - розумних, відважних та патріотичних українців.Пасіонарні особистості змінять цю країну на краще. Тому чим більше подібних проєктів буде відкриватися по всьому Києву - тим краще буде життя у майбутніх поколінь.Велика подяка Голові Оболонського району Фесику Кирилу та всій освітянській команді цього чудового району.
Сьогодні в Києві сталася чергова аварія. Трамвай на вулиці Глибочицькій втратив керування, зійшов з рейок, пошкодив на своєму шляху десяток автомобілів та ще один трамвай.Кияни спостерігають суцільний фільм-катастрофу під назвою «транспортна галузь Києва»: закриття шести станцій метрополітену, мостопади, затоплення доріг та переходів, постійне займання застарілих тролейбусів, а тепер і сходження з рейок трамваїв. Технічний контроль за громадським транспортом, якістю підготовки персоналу та автоматизацією процесів — відсутній. Транспортне планування та моделювання — про такі речі відповідальні за транспорт у місті особи навіть не чули. Повна некомпетентність керівництва міста.Аварія на вулиці Глибочицькій — це наслідок систематичного знищення громадського транспорту на користь приватних перевізників. Ми не побудуємо систему громадського транспорту як у Європі, поки управлінням займаються друзі Кличка. Безготівковий проїзд у маршрутках Києва свідомо блокується КМДА. Департаменту транспортної інфраструктури та загалом команді УДАР Віталія Кличка вигідно не контролювати сотні мільйонів гривень чорної готівки. Поки керівником транспортної системи Києва є Руслан Кандибор, існує реальна небезпека для життя киян. Системні дії Кандибора шкодять місту, і кияни вже давно дали оцінку його діяльності: петиція про звільнення набрала необхідну кількість підписів. Очільник Дептрансу КМДА Руслан Кандибор повинен понести повну відповідальність за системне знищення транспортної галузі Києва. Громадськість та правоохоронні органи не мають право дати Кандибору «залягти на дно», як це вдалося Віктору Брагінському за знищення стратегічного комунального підприємства.
❗️Віталій Кличко досить брехати на весь світ!Боротись з корупцією та очолити корупцію в столиці - це різні речі. В інтервʼю Politico Кличко не сказав про вічний ремонт мостів на які виділяються мільярди, хаотичну забудову, критичний стан метро, автомобільно-паркувальний колапс…Дуже цинічно говорити про подолання корупції в Києві, коли тендери роздаються своїм друзям. Чомусь ви не згадали про друзів “волонтерів” Владімірова і Половка, які разом з вами розпилюють найбільший київський бюджет під час війни. Саме вони отримали тендери у 2022 році майже 7 мільйонів гривень, у 2023 на 50 млн, а за пів року 2024 році - 50 млн. Не згадали про друга Віктора Брагінського керівника Метрополітену, який 10 років, не без вашої участі, укладав контракти на сотні мільйонів гривень з компаніями своїх родичів. Також забули про відомого друга Микитася, який будував розвʼязку на Шулявці на 600 млн без документів, розігравши тендер між двома своїми компаніями. Замовчали про земельні ділянки в Козині під Києвом, які колись належали "Київміськбуду", а згодом вивели на компанії родичів Кушніра.Саме бездіяльність та колосальна корупція призвели до закриття 6 гілок метро. Де ви систематично дозволяли, покривали і просували незаконну забудову навколо метро.
‼️Картельна змова Ні голова КМДА Кличко, ні директорка Департаменту Соловйова не збирались захищати історичну садибу Зеленських, тому що все було домовлено із забудовником. На засіданні ТСК по Києву було виявлено, що член консультативної ради Департаменту культурної спадщини КМДА, який приймав рішенням щодо статусу пам'ятки є головою архітектурного бюро, яке проектувало ЖК «Тургенєв». Саме це ЖК планували будувати на місці історичної садиби.Між КМДА та друзями Кличка забудовниками існує картельна змова: історичні об’єкти Києва свідомо не підтримуються в належному стані, щоб потім віддати їх під забудову ТРЦ, ЖК та готелів для брата. Садиба Зеленських стало яскравим прикладом корупційної схеми, яку влаштував Кличко з своїм оточенням. Вся структура КМДА працює виключно на друзів забудовників Кличка, а не мешканців Києва.Картель за 10 років розвинувся і діє по всім напрямкам, так була знесена будівля Квітів України на Січових Стрільців, садиба Уткіна на Симона Петлюри, Садиби Барбана. Від початку повномасштабного вторгнення у Києві знищено або пошкоджено 23 історичні будівлі, тільки 2 з них російськими ракетами.Це картель має конкретні посади та прізвище:▪️директор Департаменту охорони культурної спадщини Марина Соловйова, ▪️директор Департаменту містобудування та архітектури Олександр Свистунов, ▪️заступник голови КМДА Вячеслав Непоп ▪️очолює їх всіх голова КМДА Віталій Кличко.❗️❗️Всі вони мають піти у відставку!
Київ потребує компетентного управління, яке працює на благо громадян, а не на власні інтереси мера та його друзів. Вчора пройшло засідання ТСК по Києву, поділюсь висновками:❗️Перше – тільки за 6 місяців 2024 року вже передано до суду 76 обвинувальних актів щодо 87 обвинувачених. Зокрема, це службові особи КМДА та комунальних підприємств, з яких 50 – керівного складу. Фігуранти кримінальних справ й надалі продовжують бути на посадах, поки вони корисні меру.Збиткові комунальні підприємства – свідома стратегія Кличка по викачці державних коштів у приватні руки?❗️Друге – безготівковий проїзд в маршрутках Києва свідомо блокується КМДА. Департаменту транспортної інфраструктури та загалом команді УДАР Віталія Кличка вигідно не контролювати сотні мільйонів гривень чорної готівки.❗️Третє – Департамент транспортної інфраструктури постійно отримує бюджетні кошти, проте не знає, як їх використати. Тому Програма розвитку транспортної інфраструктури виконана лише на 35%. Більша частина автотранспорту міста Києва є аварійним та непридатним до використання.🥊«Крок вперед, два кроки назад» – саме за таким принципом сьогодні працюють посадовці КМДА на чолі з мером Кличком.