Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Victory Drones
Añadido 14 jul. 2024

Victory Drones

@VictoryDrones2023
Número de suscriptores: 23 631
Fotos: 13,000
Videos: 6,710
Enlaces: 15,300
Descripción:
🔆 Офіційний канал проєкту Victory Drones. 🥰 Підтримати проєкт: https://send.monobank.ua/jar/LgunsWua8 📩 Маєте пропозиції, питання, напишіть нам: [email protected] 🔹Сайт: https://www.victory-drones.com ❇️ WhatsApp VD: https://whatsap
Fuente

Victory Drones | ‍♂️ Українські хакери передали міжнародній розвідувальній спільноті In...

Logotipo de la comunidad de telegram - Victory Drones Victory Drones @VictoryDrones2023
2 500 Vistas/Alcance 2025-01-23 18:52 Mensaje №16252
🙆‍♂️ Українські хакери передали міжнародній розвідувальній спільноті InformNapalm дані зі зламаних листувань деяких російських чиновників. Серед цікавого, що можна оприлюднити вже сьогодні - закриті статистичні дані щодо фактів самовільного залишення частин військовослужбовцями ЗС РФ за 2024 рік. На інфографіці зі слайдами, якими ділились чиновники в приватних листуваннях, відсоток відкритих кримінальних справ. Якщо його проаналізувати, то виходить 42 774 військових РФ самовільно залишали частини. Гірше за всіх ловлять утікачів у Ленінградському військовому окрузі (всього 13,5% справ), до якого належить ГВ «Сєвєр», що веде бойові дії в Курській області. Показово, що 30 мсп (ЛенВО) і 30 омсбр (ЦВО), які воюють на цьому напрямку, перебувають у ТОП-8 цього рейтингу.А знаючи відсотки відкритих справ і їхній обсяг, можна приблизно оцінити кількість особового складу в бігах. Так, якщо по ЛенВО середній відсоток відкритих справ 13,5%, то в 30 мсп 197 справ дадуть 1459 тих, хто залишив частину (!) А в 30 омсбр, її 858 справ за 36% відкритих у ЦВО дадуть уже 2383 втікачів. Тобто за рік, з огляду на розміри полку і бригади, російські частини, принаймні в Курській області, втрачають в якості "СОЧ" майже повний свій склад (це умовно, бо існує велика "тікучка кадрів", на місце вибувших чи "СОЧ" приходять інші)Звісно, що ця статистика не враховує, коли командири подають в "СОЧ" тих, хто зник безвісти в ході штурмів, щоб родини загиблих не змогли отримати компенсацію. І щоб командирам не довелось звітувати за великі втрати на полі бою. Але тут відсотки порахувати складно, бо така статистика не ведеться.🔤 Частину інформації зі слайдів довелось підрізати, щоб росіянам було складніше шукати джерело витоку і конкретного чиновника, який досі перебуває на гачку українських ІТ-фахівців.