Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)
Añadido 06 ene. 2025

Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)

@VadymFilashkin
Número de suscriptores: 6 346
Fotos: 14,400
Videos: 1,030
Enlaces: 317
Descripción:
Голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вебсайт: dn.gov.ua
Fuente

Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА) | 97% жителів Добропільської громади виїхали через війну. Але 3% залишаю...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА) Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА) @VadymFilashkin
3 950 Vistas/Alcance 2026-03-05 16:40 Mensaje №13967
97% жителів Добропільської громади виїхали через війну. Але 3% залишаються — під постійною загрозою обстрілів.Зараз у громаді 1240 людей, із них 950 — у самому Добропіллі. Переважно це літні люди, які не наважилися або не змогли залишити дім.Місто живе настільки, наскільки це можливо. Працюють комунальні служби, відкриті 2 крамниці, регулярно привозять гуманітарну допомогу та ліки. Місцева влада разом із волонтерами щодня підтримує тих, хто залишився.Екіпажі «Білих янголів» щодня вивозять людей до транзитних центрів, де вони отримують допомогу і можуть обрати варіанти розселення.Громада підтримує і тих, хто виїхав. Уже працюють 5 центрів допомоги — у Дніпрі, Кам’янському, Шептицькому, Києві та Павлограді. Готується відкриття центру в Одесі.У Дніпрі придбали будівлю для соціального житла. Такі проєкти, у партнерстві з громадами і благодійниками, планують втілити і в інших містах — щоб люди могли зберегти єдність навіть після вимушеної евакуації.Як сьогодні живе громада — дивіться у відео.