Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КМВА (Київська міська військова адміністрація)
Añadido 25 dic. 2021

КМВА (Київська міська військова адміністрація)

@VA_Kyiv
Número de suscriptores: 52 522
Fotos: 8,660
Videos: 2,320
Enlaces: 743
Descripción:
Офіційний Telegram-канал Київської міської військової адміністрації. Начальник КМВА — Тимур Ткаченко Офіційні сторінки: Фейсбук: https://www.facebook.com/kyivmva Твіттер: https://x.com/kyivmva

👥 Número de suscriptores

52 522
Promedio/Día:: -12
Promedio/Tiempo:: -31
Promedio/Mes:: -123

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 790
Promedio/Día:: 6,350
Promedio/Tiempo:: 6,689
ERR: 12.93%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 6
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ситуація по місту станом на 10:15Вночі була комбінована атака в кілька хвиль: дрони, і ракети. росіяни вдарили по житловій забудові і обʼєктах критичної цивільної інфраструктури.На зараз понад 5800 житлових будинків (багатоквартирні, приватні) без світла. Число динамічне, служби працюють над підключенням. Також приватний сектор, особливо на лівому березі - без світла. Тут так само важка ситуація з водопостачанням. На правому березі світло і вода відсутні достатньо масово в Голосіївському, Соломʼянському, Печерському районах. В інших районах є окремі осередки з відключеннями. Фіксуємо зниження тиску в мережах водопостачання майже повсюдно.По транспорту. Частина тролейбусних та трамвайних маршрутів через знеструмлення мережі не працює. За повідомленням Київпастрансу, для сполучення запустили автобуси:№37ТР – від вул. Милославської до ст. м. "Лісова";№28Т — від Дарницької площі до вул. Милославської;№30ТР — від вул. Милославської до ст. м. "Почайна";№8Т – від Дарницької площі до ст. м. "Позняки", дублюючи рух трамвая №8.Крім цього, збільшили кількість автобусів №114 і №50ТР.По метро. Червона гілка — рух поїздів – від станції "Академмістечко" до "Лісової", інтервал між поїздами збільшено. Наразі "червона" та "синя" лінії метро працюють у звичайному режимі. Зелена лінія здійснює перевезення пасажирів між станціями "Сирець" – "Осокорки". Між станціями "Позняки" – "Червоний хутір" поїзди не курсують. По освіті. Формат роботи закладів визначається по місцю, в залежності від ситуації, адміністрації закладів намагаються цю ситуацію довести до батьків.Всі райони наразі розгортають пункти незламності. Адреси тут: https://nezlamnist.gov.ua/ або на сайті районних державних адміністрацій. По статусу відключень слідкуємо за повідомленнями Укренерго, ДТЕК. Наразі пріоритет відновити живлення - обʼєкти соціальної інфраструктури та важливі міські комунікації. Далі - житлова інфраструктура. По водопостачанню - зараз поступово відновлюємо, крок за кроком. Тому тиск в мережі буде відновлений.По наслідках атаки на житлові будинки. Є кілька локацій з пошкодженнями, падіннями уламків. Основна локація - будинок по бульвару Лесі Українки у Печерському районі. Тут 11 постраждалих. Поруч розгорнуто штаб — Ліцей № 84, бульвар Лесі Українки, 32а.Звертаюся до водіїв, таксистів та служб таксі — прийміть рішення допомогти тим, кому важко дістатися до дому, роботи, навчання.
У 2022 році воїни ТРО підставили надійне плече підтримки лінійним підрозділам. Разом з механізованими зʼєднаннями вели оборонні бої, успішно звільняли українські міста та села.Сьогодні ж підрозділи ТРО — це міцна частина українського війська. Невідʼємна складова бойової могутності наших сил.Київ продовжує формувати нову культуру шани і вдячності воїнам Сил оборони. Відтепер на Алеї Захисників України зʼявився новий памʼятний знак, приурочений воїнам територіальної оборони України. До церемонії відкриття долучилися представники Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Сил територіальної оборони України, Обʼєднання військовослужбовців «Культурні сили», військовослужбовці різних складових Сил оборони, ветерани російсько-української війни, духовенство, Київська міська військова адміністрація.Ми продовжуємо підтримку та супровід ініціатив із формування нової культури вдячності військовим.Знак, відкритий сьогодні — символ вдячності героїзму, який проявили воїни ТРО.І водночас — це велика шана тим, хто поклав своє життя в боротьбі.
Наслідки ворожих атак, за уточненими даними, в 7 районах. У двох суттєві пошкодження житлової забудови, на рівні РДА прийнято рішення розгорнути штаби в Соломʼянському та Дарницькому районах.Кожна локація на контролі голів РДА, ми разом зі службами, як і минулі рази, на місці, щоб бути поруч з людьми, які постраждали від росіян. Якщо треба відточити механізми підтримки, необхідність індивідуального супроводу - отже ми будемо підіймати рівень посадових осіб, які будуть до цього залучені. Поки не буде результату. Окремо по Інституту кардіології. Тут двоє загиблих. Суттєві пошкодження закладу, яскравий приклад воєнного злочину держави-терориста росії. Всього по Києву наразі 4 людини загинули, з них 12-тирічна дівчинка. 13 постраждали, з них також одна дитина. Інформація щодо постраждалих мінлива, атаки зазнали також громади області поруч зі столицею, люди продовжують звертатися.росіяни сіють терор в квадраті, і ніякого прощення вони не матимуть. Ні за вбивства дітей, ні за удари по наших лікарнях, садках, церквах, квартирах.У нас змінюється сезон, зараз важливо оперативно допомогти людям. Прошу постраждалих звертатися до штабів:– Соломʼянський район - вул. Гарматна, 36, поліклініка. – Дарницький район - вул. Ялтинська, 24/23.Також в районах вже визначені соціальні менеджери, які візьмуть постраждалі родини під індивідуальний супровід. Цю інформацію доведуть в штабах, на ресурсах РДА, звʼяжуться за залишеними контактами.Актуальну інформацію про програми підтримки у разі, якщо ви або ваше майно постраждали від атаки, можна отримати у боті єОпора @eopora_bot, або за посиланням https://t.me/eopora_bot з іншої платформи. Обізнаність зробить нас сильнішими.
Загальнонаціональна хвилина мовчання - не одноразова дія. У суспільстві, яке втрачає на війні за Незалежність рідних і близьких, повинна бути хвилина гідної памʼяті про полеглих. Має бути висока культура вшанування.У Києві, який встояв тому, що відстояли — зупинитися і вшанувати є дією беззастережної памʼяті та поваги. До кожного та кожної, кого вбила країна-терорист росія. До кожного та кожної, хто поліг в бою.Київ робить черговий крок до колективної та свідомої поваги памʼяті через дію. Відтепер щодня о 09:00 завмирає Хрещатик - серце столиці, нашої свободи та всієї України.Ми побачили, що кияни розуміють, для чого це. Водії, які вийшли зі своїх автівок, щоб вшанувати – тепер вони мають цю хвилину, тишу якої не варто нікому пояснювати. Політику належних практик вшанування памʼяті в Києві розвиває Київська міська військова адміністрація спільно з ГО “Вшануй” та іншими організаціями-партнерами. —Кияни та гості столиці! Настав час врахувати загальнонаціональну хвилину мовчання у плануванні вашого дня.Щодня о 09:00. Зупинись. Вшануй.
Росія має відчувати наслідки того, що робить. Потрібна достатня протидія, щоб змусити її до миру. Це можна зробити за наявності достатньої сили в нашої армії, нашої далекобійності, завдяки сильним санкціям проти Росії та сильному тиску. Зараз ми майже щодня захищаємося від російських атак. За цей тиждень було понад 1500 ударних дронів, понад 1280 керованих авіаційних бомб і 50 ракет різних типів. У цій зброї знайдено тисячі іноземних компонентів — більш ніж 132 тисячі — із різних країн. Європа, Америка, Китай, Японія й десятки інших. Усі ці технології допомагають створювати Росії зброю у великих масштабах. Все заради терору проти наших людей. І якщо не зупиняти Росію, це точно стане загрозою для країн Європи й Тихоокеанського регіону. Сильні санкції – інструмент, який допоможе це зупинити. Потрібно перекрити всі можливі шляхи постачання, обходу санкцій, тиснути на країни та окремі компанії, які їм допомагають. Партнери мають цю силу – силу, яка має захищати життя. Ми розраховуємо на те, що 19-й пакет санкцій Євросоюзу буде справді болючим та що Сполучені Штати приєднаються до європейців. Дякую всім, хто вже допомагає.
В День танкових військ на Алеї Захисників України, під Аркою Свободи українського народу, відкрили новий памʼятний знак, присвячений героїзму воїнів-танкістів.Броня, сталь та вогонь, мужність і відданість справі — все це про українських танкістів. Танкові підрозділи неодноразово доводили свою успішність на полі бою, ставали могутнім вістрям наступу та міцною стіною оборони. І сьогодні, попри все, вони адаптуються до викликів на полі бою. Вправно та відважно роблять свою справу.Для Києва велика честь закарбувати героїзм танкістів у самому центрі столиці. До церемонії відкриття долучилися начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Андрій Гнатов, заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Євген Мойсюк, заступник командувача Сухопутних військ полковник Леонід Хода, перший заступник начальника КМВА полковник Микола Швець, військовослужбовці різних складових Сил оборони України, обʼєднання військовослужбовців “Культурні сили”, ветерани російсько-української війни, духовенство.Київська міська військова адміністрація і надалі продовжуватиме підтримку та супровід ініціатив із формування нової культури вдячності військовим.
Сьогодні своє професійне свято відзначають фахівці радіоелектронної боротьби. Їхня непомітна зору робота – критично важлива, та іноді визначає хід цілих військових операцій. Вони змушують ворога осліпнути, оглухнути і замовкнути. Київ продовжує формувати культуру шани і вдячності воїнам Сил оборони України – цього дня в Києві відкрили новий елемент Алеї захисників України – знак присвячений воїнам радіоелектронної боротьби.До церемонії відкриття долучилися начальник Головного управління радіоелектронної та кіберборотьби Генерального штабу ЗС України полковник Іван Павленко, 3-й Президент України Віктор Ющенко, Обʼєднання військовослужбовців «Культурні сили», військовослужбовці різних складових Сил оборони України, ветерани російсько-української війни, духовенство, представники Київської міської військової адміністрації.Для Києва велика честь і шана закарбувати внесок фахівців радіоелектронної боротьби в самому центрі столиці. Київська міська військова адміністрація і надалі продовжуватиме підтримку та супровід ініціатив із формування нової культури вдячності військовим.
Після вчорашнього цілеспрямованого вторгнення 19 російських дронів на територію Євросоюзу саме сильний 19-й пакет санкцій буде найкращою відповіддю. Зараз триває наповнення цього пакету. Пріоритети – це російський банківський сектор і банки в країнах, які продовжують торгувати з Росією, та інфраструктура тіньового флоту, яка наповнює бюджет російської війни: капітани суден, страховики, термінали, які використовуються для відвантаження нафти, та оператори ринку, які толерують російські схеми. Працюємо й проти різних схем обходу санкцій – готуємо спеціальний санкційний інструмент Європи, який обмежить доступ Росії до визначених критичних товарів. Також тривають консультації між Євросоюзом і Сполученими Штатами, щоб обʼєднати можливості санкційного тиску, зокрема проти заробітків від російських енергоресурсів.Продовжуємо й синхронізацію санкцій. Відучора в юрисдикції України запрацювали санкції Британії, які були застосовані проти Росії та повʼязаних з нею субʼєктів. Також уже синхронізовані в Україні санкції Канади та 18 пакетів санкцій Євросоюзу. Наступний етап – санкції Японії, вже цього місяця завершимо синхронізацію. Разом з партнерами готуємо й синхронізацію санкцій України в інших юрисдикціях. Триває робота з Канадою та Британією. Від початку цього року запроваджено вже 44 пакети санкцій України проти російських юридичних і фізичних осіб, які працюють на війну, та проти повʼязаних з ними осіб з інших країн. Серед цих санкцій обмеження проти російського ВПК, схем постачання критичних компонентів у Росію, заробітків російського бюджету, а також проти осіб, які пропагують війну чи поширюють російський вплив. Найважливіше, що рекомендації України стають частиною санкцій партнерів. Дякую всім, хто допомагає.
Уже не перша доповідь за цю добу від командувача наших Повітряних сил. Уточнюємо всі наявні дані, аналізуємо деталі цього російського удару.Ще вночі українські військові повідомляли польській стороні відповідними каналами інформацію щодо руху російських дронів. Близько 00:50 за київським часом був зафіксований перший перетин російським дроном державного кордону між Україною та Польщею. Щонайменше два російські дрони, які залетіли на територію Польщі протягом ночі, використали повітряний простір Білорусі. Загалом щонайменше кілька десятків російських дронів рухалися вздовж кордону України і Білорусі та в західних областях України, наближаючись до цілей на території України й, очевидно, Польщі. Кількість російських дронів, які перетнули кордон Польщі та значно заглибились на її територію, може бути більшою від попередньо озвученого числа. За оновленими даними, цієї ночі загалом близько двох десятків російських дронів могли здійснити рух у повітряний простір Польщі. Перевіряємо.Наші сили захисту неба знищили більш ніж 380 російських дронів різних типів. Щонайменше 250 із них – «шахеди». Точна інформація щодо типів дронів буде встановлена після аналізу уламків.Україна готова до розширення нашої з партнерами співпраці для надійного захисту неба. Щоб не тільки інформування чи обмін розвідданими, але й реальні спільні дії в небі гарантували безпеку сусідів. Росія повинна відчути, що європейці вміють захищатися.
Доповідь Головкома Олександра Сирського. Передусім про Покровський напрямок, де російська армія концентрує найбільші зусилля та, відповідно, зазнає найбільших втрат. Наші підрозділи продовжують виконання визначених завдань на Донеччині та методично знищують окупанта. Загалом по фронту тільки за вісім місяців цього року росіяни втратили вбитими та важкопораненими понад 290 тисяч своїх військових. Найбільших втрат вони зазнали саме на Донеччині, не реалізувавши при цьому жодного зі своїх стратегічних завдань. На частині ділянок фронту зараз тривають наші стабілізаційні заходи. Вдячний кожному підрозділу, який забезпечує поповнення «обмінного фонду» для України, щотижня є відповідні результати. Дякую!Детально проаналізували ситуацію на Запорізькому напрямку й наміри окупанта. Також ситуацію у прикордонні Сумщини та на Харківщині. Продовжимо наші активні дії саме так, як потрібно для захисту України. Сили та засоби підготовлені. Запланували й нові діпстрайки. За результатами бойових дій на цьому тижні відзначу 1-й, 33-й, 225-й та 425-й штурмові полки, 79-ту та 82-гу десантно-штурмові бригади, 92-гу окрему штурмову бригаду, 414-ту окрему бригаду безпілотних систем, 14-ту бригаду оперативного призначення Національної гвардії України та підрозділи ССО. Дякую всім вам, воїни! Слава Україні!