Fuente
Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт. | Дивився вчора 🇪🇺NAVI vs 🇪🇺FNATIC.Наві хоч і програли, та сподобались.У...
718 Vistas/Alcance
2025-01-24 11:11
Mensaje №2539
Дивився вчора 🇪🇺NAVI vs 🇪🇺FNATIC.Наві хоч і програли, та сподобались.У них молодий склад, треба досвід ще. На pearl таке відчуття, що пізно включились. Багато віддали за першу половину, програли кілька важливих клатчів і все.На fracture круто переграли опонента, багато цікавого ну і фірмовий fracture від Ангела в плані колів та плейстайла я дуже незвичним для всіх, тому вони багато на цій мапі перемагали в минулому.Вирішальну haven же якось поплили.Після 1в4 від 🇺🇦ANGE1 думав буде ізі, але шось раз, два, віддали кілька раундів перевагу (+1 ситуації). Видно, що 🇨🇦koalanoob в американському стилі ще не навчився догравати на класі таке, коли можна було не вмирати після ентрі а виживати. Але якесь відчуття від їх гри дуже непогане. 🇳🇱hiro дуже сподобався, топовий прям молодий сентінел. Взагалі є гарний потенціал у цього складу.З досвідом будуть серйозним суперником.Ну а Фнатіки якось наче ок, але від них більшого очікував. Чомусь здається, що їм буде не вистачати чогось протягом цього сезону.Хоча можу і помилятись.А шо ви думаєте? Дивились? Як вам команди?