Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт.
Añadido 14 jul. 2024

Johnta's hub - про VALORANT та кіберспорт.

@VALORANTxJohnta
Número de suscriptores: 671
Fotos: 1,240
Videos: 295
Enlaces: 1,660
Descripción:
Телеграм канал тренера команд по Валоранту - Івана 'Johnta' Шевцова. https://twitter.com/JohntaOfficial https://www.instagram.com/johnta.ua/ https://www.youtube.com/channel/UCUsZgj8KBL4zBpivOKqn5Gg

👥 Número de suscriptores

671
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -8

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 1
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Дорожня карта вступника: Магістратура «Кіберспорт» в НУФВСУ 2026. Все що треба знати!ЕТАП 1: РЕЄСТРАЦІЯ ТА ПІДГОТОВКА-Загальна інформація-Анкета вступника-Пам'ятка вступникаСпеціальність 017 «Кіберспорт»: Вступ на магістратуру здійснюється на кафедру кіберспорту та інформаційних технологій НУФВСУ.-Матеріально-технічна база університету Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ: Проходить з 23 квітня по 14 травня через приймальну комісію університету.-Інфо про вступ-Програми вступних випробувань-Здача іспитів за кордоном -Все про ЄВІ/ЄФВВПільги для другої вищої освіти: Вступники з дипломом магістра можуть складати співбесіду замість ЄВІ (лише контракт).ЕТАП 2: ІСПИТИ ТА ПОДАННЯ ЗАЯВ.Складання основних іспитів ЄВІ та ЄФВВ: проходять з 26 червня по 14 липня (можливо дистанційно для осіб за кордоном за умови реєстрації за кордоном!!!).Реєстрація кабінету та заяв: Кабінет відкривається 01 липня; подання електронних заяв — з 07 до 22 серпня.Фаховий іспит в НУФВСУ: Проводиться в університеті з 28 липня по 07 серпня (для бюджету). Для зареєстрованих на іспит за кордоном - дивитись дати в своїх центрах реєстрації в залежності від країни та міста. КЛЮЧОВІ ДАТИ ЗАРАХУВАННЯ:Рекомендація до зарахування: бюджет - до 25 серпня; контракт - з 14 серпня.Подача оригіналів документів: бюджет - до 18:00 28 серпня; контракт - згідно з графіком.Наказ про зарахування: бюджет - до 29 серпня; контракт - до 14 вересня.Кафедра чекає на вас!
Ще до речі на цю тему, бачив в твіттері невеличку дискусію на ту тему що сильних молодих гравців з росії все менше беруть в VCT ЕМЕА, та вони вимушені йти грати в китайський регіон або інші.А не беруть через складності з візами та іноді навіть "потенційними політичними проблемами".Що це означає? Що треба ще більше трайхардити та займати їх місця.Де наші скажені дуліки?Або гравці з оператором в стилі йору?Або стабільні гравці на скаут-ініціаторах а-ля Leo?Це наразі ті ролі, які потрібні не одній команді VCT рівня.Історично в кіберспорті українці давали прочухана росіянам там, де хотіли цього. Навіть маючі менше можливостей та гірші умови.То давайте, тренуйтесь, ставте цілі, вірте в процес - все можливо!Особливо в цей час, коли навіть в VCT командах НІХТО не застрахован.Он, після KickOff вже команди заміни роблять.Шукають крутих гравців та молоді таланти, що б вписались в тір1 команди аби їх підсилити.Розумію, що це більше для тих хто молодше за 22 або за кордоном.Та у нас чимало складнощів, але все одно перспективи є - та все залежить саме від вас!
Скучили? А ось і він, БЛАГОДІЙНИЙ ШОУМАТЧ легендарного формату! 🔥ДАТА: 29 ГРУДНЯЧАС: 14:00КАНАЛ: YUZIA_ONLINEМета івенту — зібрати кошти на ЧУЙКА 3.0 (український портативний детектор відеосигналів безпілотних літальних апаратів (БПЛА), зокрема FPV-дронів). Саме з таким запитом звернулись військові до нашої спільноти. І я радо запрошую вас долучитись до даного збору. ❤️Трішки нагадаю про концепт: глядачі можуть впливати на хід гри. В дописі нижче наведені перешкоди, які ви можете підкинути учасникам за певний донат. Ціна вказана за завдання на один раунд для одного учасника, тобто, якщо ви хочете замовити якесь завдання на кількох учасників, то, відповідно, множите суму на кількість гравців та раундів і в донаті прописуєте яке завдання та кому.Найщедріший донатер отримає подаруночок: Кунай MYSTBLOOM та бонус від військових та волонтерів.Учасники: zbr4_ua, chippyvlr, aldo_vt, callmekauk, light93ning, BonBonO_o, CalypsoPAW, Ba1zerCG, oleksii_lutsenko, Purrplinator.Кастери: Solodana та Yukio_Caster.Обсервер: LEm0kПартнер: PRIDEЗбір: https://send.monobank.ua/jar/2G1vQAzdHDНомер банки: 4874 1000 2930 8148До зустрічі на Twitch: YUZIA_ONLINE !
Вітаю всіх поціновувачів Valorant'у! ❤️Цей день настав і я анонсую шоуматч, який так полюбився всім нам.Вже у цю СУБОТУ! 30 СЕРПНЯ, О 20:00! на моєму Twitch-каналі YUZIA_ONLINE відбудеться БЛАГОДІЙНИЙ ШОУМАТЧ, де ваші улюблені стрімери гратимуть у фанові кастомки у Валоранті. Ви також зможете взяти участь за допомогою донатів!Мета івенту — підтримати Волонтерський центр BRAMA, основна діяльність якого - виготовлення маскувальних сіток. Нещодавно до них звернулися із запитом на теплі зимові речі для військових, тому потреба у коштах збільшилася. Якщо у вас є можливість передати саме речі — можете зв’язатися зі мною (YUZIA) або допомогти донатом, щоб потім можна було докупити одяг. Також ви особисто можете прийти у волонтерський центр, щоб доєднатись до плетіння маскувальних сіток.Правила шоуматчу залишаються такими ж, але ми додаємо нові, цікавіші завдання!BO3 + За певну суму донату ви можете як полегшити, так і ускладнити гру нашим учасникам 🤪*Найщедріший донатер отримає невеличкий подарунок-сюрприз від BRAMA.VC.Учасники: zarikxx_, mr_oreku, thunder_oleg, jenishe, slippeua, aldo_vt, koyyyani, ojiigatop, luck__3, ltpshka.Кастери: Solodana та N_Nightwing Трансляція буде проходити на каналі: YUZIA_ONLINE.
ПАТЧ // НОУТ 11.00Нова мапа CORRODE🛑Новий режим - в Swiftplay на 5 днів буде доступна лише мапа CORRODE (щоб допомогти вивчити мапу)🛑Для змагального режиму та Бою на смерть Bind та Corrode додані, а Pearl та Split прибрані.🛑Перші 2 тижні при програші у Змагальному режимі на Corrode зніматимуть на 50% менше RR(перемоги все ще даватимуть повну к-сть RR)Змагальний режим🛑Можливо менше скидування рангу в середині сезону.🛑Тепер максимальний ранг, на який можна відкалібруватися після скиду - Ascendant 3Загальні оновлення🛑Нова анімація підбирання спайку(в коментарях)Оновлення персонажів🇹🇭Waylay🛑Refract(E)🛑Мінімальний час у Refract зменшено 0.5с >>> 0.35с🛑Максимальний час у Refract зменшено 3с >>> 2с🛑Діставання зброї пришвидшено 1.0с >>> 0.8с🛑Затримка Refract після реактивації зменшено 0.1с >>> 0.05с🛑Lightspeed(Q) - Діставання зброї пришвидшено 0.8с >>> 0.6с🛑Saturate(C) - Час перед вибухом зменшено 0.75с >>> 0.6с🛑Розмір вибуху збільшено 10м >>> 12м🇲🇽Reyna 🛑Leer(C) - ХП зменшено 100 >>> 80Також додано аудіо та візуальне підтвердження попадання 🇵🇭Neon🛑Relay bolt(Q) - Час перед станом збільшено 0.8с >>> 1.0с🇬🇧Phoenix🛑Curveball(E) - Час перед активацією збільшено 0.5с >>> 0.6c🇺🇦 VLR UA
Щось останнім часом запустив паблік, бо весь в справах.Якось виходить, що коли не працюю full time як раніше - більше зайнятий різними проєктами.Один з яких - наша команда в складі з 🇺🇦RARE (c), Kolosha, troizyyy , Javelin, Albert1ks. Тренуємось з хлопцями по-трошку, граємо Premier аби вийти в наступний спліт East\North Challengers та нашим було за кого вболівати на трансляціях.Ви як взагалі, слідкуєте зараз за VCT? Які команди подобаються? Які регіони дивитесь? Давайте трошки поспілкуємось.Я активно слідкую за VCT Pacific та EMEA.Хоча в нашому регіоні багато зараз м'яс-стаків якихось, та цікаво спостерігати хіба що за рубкою 🇪🇺Fnatic-Vitality-Heretics-NAVI.🇪🇺Karmine Corp ще в принципі цікаві, та те наскільки зможуть показувати рівень турки з 🇹🇷FUT. То чекаю EMEA плей-офф.В Азіатському регіоні як на мене все цікавіше, там зараз конкуренція люта. 🇸🇬PRX ледве дихають, супер круті 🇮🇩BOOM, 🇹🇭TALON 🇯🇵ZETA та 🇰🇷NS рубляться за слот в плей-офф.Там прям цікаво як на мене.В Americas поки чекаю лише на плей-офф, бо там наче все зрозуміло та без сюрпризів.Хоча матч 🇺🇸NRG проти 🇦🇷Leviatan за вихід з групи буде прям гарячим.
Всім хеллоу.Шось давно я тут нічого не писав.Новин багато.Як ви бачили, я вже не працюю з ZETA DIVISION. Довго розповідати як так вийшло, та в моєму випадку краще раніше закінчити працювати з проєктом де виявилось що погляди на розвиток є різні.Хто зна, може з ними ще попрацюю в майбутньому, але не найближчим часом. Відносини у нас гарні як з менеджментом так і гравцями.Детально розповісти поки не можу в чому була причина, бо то внутрішні справи команди та клубу.Єдине що можу сказати, це те що великим фактором була моя відсутність на буткемпі під час Off season та на VCT Pacific KickOff турнірі. Хоч менеджмент і знав, що я зможу виїжджати хіба що з лютого 2025 та це не було проблемою. Та в реаліях, збудувати відносини в середині команди та пояснювати правильність дотримування свого бачення розвитку будучи не з командою було напевно нереально. Плюс кіберспорт загалом наразі має велику проблему менеджменту клубів, де люди в багатьох клубах та в різних дисциплінах ще не дуже розуміють що треба робити аби клуб який змагається на високому рівні планомірно та спокійно розвивався з року в рік. Всі хочуть швидких результатів та не роблять ту роботу, яка має закладати фундамент без якого стабільність просто неможлива.Сумно авжеж, бо я розвивав трійцю гравців з FENNEL (SyouTa, CLZ, Xdll) як раз до тір1 рівня, а коли ми туди потрапили наші шляхи розійшлись. Але такі вже реалії для українців зараз в кіберспорті - треба якось існувати на складності ultra hardcore. Та нічо, якось прорвемось та наш час настане 😉Наразі не поспішаю брати повноцінні тренерські роботи, хочу трохи подумати чим займатись бо є багато різного та треба визначитись з пріоритетами.Але так як у мене завжди є бажання допомагати розвитку наших гравців та команд та сидіти без діла я не вмію, то в цей момент я вже закінчую збирати склад для одного з українських клубів, що хоче зайти в VALORANT та буду допомагати їм зі старту. А там подивимось як воно буде.Ну і третє, у волонтерської групи частиною якої я є наразі є великий збір, який треба закривать.Тому я відкрив свою банку окремо до великого збору на дрон комплекс розвідувально-цражаючої дії - Пугач + Дзиґа для 92 бригади.У кого є можливість долучитись донатом - буду дуже вдячен:https://send.monobank.ua/jar/6xCrfgMUBFp.s. ZETA там вислали мені якісь приколи, худі там, кепку чи шось таке.Може розіграти потім, як вважаєте?
Дивився вчора 🇪🇺NAVI vs 🇪🇺FNATIC.Наві хоч і програли, та сподобались.У них молодий склад, треба досвід ще. На pearl таке відчуття, що пізно включились. Багато віддали за першу половину, програли кілька важливих клатчів і все.На fracture круто переграли опонента, багато цікавого ну і фірмовий fracture від Ангела в плані колів та плейстайла я дуже незвичним для всіх, тому вони багато на цій мапі перемагали в минулому.Вирішальну haven же якось поплили.Після 1в4 від 🇺🇦ANGE1 думав буде ізі, але шось раз, два, віддали кілька раундів перевагу (+1 ситуації). Видно, що 🇨🇦koalanoob в американському стилі ще не навчився догравати на класі таке, коли можна було не вмирати після ентрі а виживати. Але якесь відчуття від їх гри дуже непогане. 🇳🇱hiro дуже сподобався, топовий прям молодий сентінел. Взагалі є гарний потенціал у цього складу.З досвідом будуть серйозним суперником.Ну а Фнатіки якось наче ок, але від них більшого очікував. Чомусь здається, що їм буде не вистачати чогось протягом цього сезону.Хоча можу і помилятись.А шо ви думаєте? Дивились? Як вам команди?