Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Número de suscriptores

101 385
Promedio/Día:: -26
Promedio/Tiempo:: -219
Promedio/Mes:: -1269

👁️ Vistas promedio por mensaje

19 470
Promedio/Día:: 20,800
Promedio/Tiempo:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2026-01-30
Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 46,800 25-01-08 09:22
На фото – техніка, яка допоможе ремонтним бригадам «Укренерго» прискорити відновлення пошкоджених російськими обстрілами енергооб’єктів. Чергові 4 багатофункціональні навантажувачі Manitou, які нам передали партнери з USAID, вже готові до виконання різноманітних завдань. Підняти обладнання вагою понад 3 тонни на висоту до 10 метрів, чи просто перевезти вантаж по території підстанції – з допомогою цієї техніки все це зробити досить просто. Загалом, такої техніки ми отримали вже 10 одиниць.Окрім навантажувачів, USAID передало «Укренерго» ще 8 мікроавтобусів для перевезення персоналу. І це – теж вкрай важливо. Адже, скажімо, одна ремонтна бригада з 5-7 фахівців зараз обслуговує до 20 магістральних ліній електропередачі протяжністю 700 км. За день всі наші лінійники проїжджають до 300 км, виконуючи огляди і плануючи ремонтні роботи. Тому від мобільності енергетиків залежить надійність електропостачання кожного регіону.Загалом, від початку повномасштабної війни, USAID вже надало «Укренерго» підтримки технікою й обладнанням на майже 130 мільйонів доларів. Вдячні партнерам за допомогу. Спільними зусиллями ми робимо українську енергосистему стійкішою.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 50,800 25-01-07 08:22
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось через потепління у більшості регіонів🔹 Негода знеструмила 12 населених пунктів у двох областях 🔹 Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах триваютьСПОЖИВАННЯСьогодні, 7 січня, споживання електроенергії, станом на 9:30, було на 5,5% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Це пояснюється підвищенням температури повітря у більшості регіонів України. Вчора, 6 січня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 6,4% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 3 січня. Це пояснюється нижчою температурою повітря, порівняно з кінцем минулого тижня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих ракетно-дронових атак росіян протягом минулого року. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене та замінити знищене ворогом обладнання.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (ожеледь, сильний вітер) на ранок були знеструмлені 12 населених пунктів: 10 – в Івано-Франківській області і 2 у Черкаській. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням мереж. Протягом кількох годин знеструмлених абонентів планують заживити.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 54,900 25-01-06 08:46
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСьогодні, 6 січня, споживання електроенергії, станом на 9:30, було на 5,6% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 3 січня. Це пояснюється зниженням температури у більшості регіонів, порівняно з кінцем минулого тижня. Вчора, 5 січня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й попереднього вихідного дня – у суботу, 4 січня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих ракетно-дронових атак росіян протягом минулого року. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене та замінити знищене ворогом обладнання.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 84,900 25-01-04 07:20
​​В умовах постійних ворожих атак на українську енергосистему, побудова децентралізованої генерації – питання надзвичайної важливості. Принцип тут дуже простий: заміщення великих електростанцій роззосередженими по всій території України невеликими генеруючими установками такої ж сумарної потужності. Така енергосистема є значно менш вразливою до ворожих ракет і дронів, а відповідно – значно стійкішою, здатною забезпечити українців електроенергією навіть в екстремальних умовах. Відповідно до вимог законодавства, НЕК «Укренерго» не може бути оператором жодної електростанції – малої чи великої. Втім, наша компанія опосередковано впливає на розвиток децентралізованої генерації. Так, у 2024 році ми придбали на довгострокових спецаукціонах допоміжні послуги об’єктів генерації загальною потужністю близько 600 МВт. Майже 500 МВт із них – це послуги нових об’єктів генерації, що мають побудуватись і з’явитись в українській енергосистемі до жовтня наступного року (377 МВт) та з 1 січня 2026-го (близько 100 МВт). Завдання у всіх цих потужностей – одне: допомагати у збалансуванні енергосистеми, збільшуючи або зменшуючи генерацію за командою диспетчера. Щодо вже введених в експлуатацію у 2024 році обʼєктів розподіленої генерації – значна їх частина підключена до технологічних мереж споживачів (промисловості та бізнесу) і працює на задоволення їхніх власних потреб. Переважно, це невеликі установки – до 20 МВт встановленої потужності. Це, безумовно, позитивно впливає на безпеку постачання електричної енергії як для самих цих споживачів – так і на зниження загального рівня споживання в ОЕС України. Завдяки цьому відбувається зменшення навантаження на енергосистему в пікові години та пом'якшуються наслідки вимушеного застосування заходів обмеження споживання в умовах енергодефіциту. НЕК «Укренерго» пропонує власникам побудованих бізнесом та промисловістю генеруючих установок скористатися перевагами наявної моделі ринку електричної енергії – і теж брати участь у наданні допоміжних послуг.
👁 269,300 25-01-03 17:06
​​У наступні кілька днів в Україні відчутно похолодає. А отже — є потреба вкотре нагадати про доцільність ощадливого споживання електроенергії. Українська енергосистема досі відновлюється після 13 масованих ворожих атак упродовж минулого року. А рівень енергоспоживання у морозну погоду — завжди суттєво зростає. Для уникнення проблеми дефіциту електроенергії потрібно дотримуватись простих рекомендацій: 🔹 Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у ранкові та вечірні години пікового споживання. Це знизить навантаження на енергосистему, допоможе збалансувати можливості генерації та споживання електроенергії без застосування заходів обмеження. 🔹 Вимикайте зайве освітлення вдома і на роботі. Це не лише знизить загальний рівень енергоспоживання в країні, а й заощадить ваші кошти. 🔹 Вимикайте з мережі техніку, якою не користуєтесь. Навіть «в режимі очікування» побутові прилади споживають значний обсяг електроенергії. 🔹 Кип’ятіть в електрочайнику лише ту кількість води, яка вам потрібна. Так буде швидше, економніше і корисніше, адже споживання багаторазово прокип’яченої води — не рекомендоване медиками.🔹 За можливості, користуйтесь потужними електроприладами в години найменшого споживання. Зараз — це нічний час, після 23:00.🔹 Не тримайте електричні пристрої на зарядці довше, ніж необхідно для повного заряду акумулятора. Це буде корисно самим приладам і зменшить рівень вашого енергоспоживання. 🔹 Використовуйте енергоощадливі LED-лампи. Вони споживають в рази менше електроенергії, порівняно з лампами розжарювання. Ощадливе споживання електроенергії — це не лише корисно для енергосистеми загалом, а й вигідно для кожного споживача особисто.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 63,500 25-01-02 08:15
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають🔹 Негода знеструмила 10 населених пунктів в Івано-Франківській області🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСьогодні, 2 січня, споживання електроенергії, станом на 7:00, було на 4,9% нижчим, ніж в цей же час у вівторок, 31 грудня. Це пояснюється вищою температурою повітря та сонячною погодою у більшості регіонів України, що зумовлює ефективнішу роботу побутових СЕС. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих ракетно-дронових атак росіян у 2024 році. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене та замінити знищене ворогом обладнання.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИ Через складні погодні умови – на ранок знеструмлені 10 населених пунктів в Івано-Франківській області. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній. Заживлення абонентів прогнозується протягом кількох годин.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 66,800 24-12-30 08:31
​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Негода знеструмила 39 населених пунктів на Хмельниччині🔹 Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають🔹 Необхідність ощадливого споживання електроенергії зберігаєтьсяУкраїнська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих атак росіян від початку цього року. Необхідність ощадливого споживання електроенергії наразі зберігається. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене та замінити знищене ворогом обладнання.З 8:00 до 19:00 сьогодні вимушено застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. А в години пікового споживання — можливе застосування графіків погодинних відключень побутових споживачів.Увага! Ситуація в енергосистемі змінюється, а відповідно — можливі й зміни в застосуванні заходів обмеження. Актуальний графік застосування відключень у вашому регіоні дізнавайтесь на сайті чи офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок складних погодних умов — на ранок були знеструмлені 39 населених пунктів у Хмельницькій області. Ремонтні бригади обленерго працюють над заживленням абонентів. Роботи планують завершити до кінця доби.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 80,600 24-12-27 08:59
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах, що були пошкоджені внаслідок масованої ракетно-дронової атаки 25 грудня🔹 Необхідність ощадливого споживання електроенергії зберігатиметься 🔹 Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів, коли світло з’являється за графікомНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУкраїнська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих атак росіян від початку цього року. Необхідність ощадливого споживання електроенергії наразі зберігається. З 8:00 до 17:00 сьогодні вимушено застосовуються графіки погодинних відключень побутових споживачів і графіки обмеження потужності для промисловості. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене та замінити знищене ворогом обладнання. Увага! Ситуація в енергосистемі змінюється, а відповідно — можливі й зміни в застосуванні заходів обмеження. Актуальний графік застосування відключень у вашому регіоні дізнавайтесь на сайті чи офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 58,100 24-12-25 15:45
НЕК «Укренерго» провела третій конкурентний спецаукціон з придбання допоміжних послуг терміном на 5 років. На аукціоні купувались послуги автоматичного резерву відновлення частоти (аРВЧ). До участі, окрім чинних постачальників, також були запрошені інвестори, що планують будувати й експлуатувати, зокрема, газопоршневі, газотурбінні установки, електростанції на біомасі та установки зберігання енергії. Це потужності, які зможуть розвантажуватись та завантажуватись за вказівкою «Укренерго» протягом 15 хвилин.Закуповувались два види продуктів:🔹 від 472 до 555 МВт (на кожний розрахунковий період) — послуга завантаження, тобто здатність електроустановок підтримувати енергосистему шляхом збільшення видачі електроенергії в мережу;🔹 від 201 до 252 МВт (на кожний розрахунковий період) — симетричний резерв, тобто здатність електроустановок розвантажуватись та завантажуватись, залежно від потреби енергосистеми України.За попередніми результатами, сума всіх акцептованих пропозицій становить 55 МВт для продуктів на завантаження та 1 785 МВт для продуктів симетричного резерву щодобово протягом 5 років. Остаточні результати аукціону стануть відомі після завершення часу, відведеного на оскарження. Поки що можна констатувати, що загалом у ньому взяли участь вісім потенційних постачальників допоміжних послуг. Переможці аукціону з надання послуг аРВЧ матимуть фіксований у євро контракт з НЕК «Укренерго» на 5 років, з відтермінуванням початку надання послуги на один рік. Тобто, інвестори матимуть час до середини листопада 2025 року, щоб побудувати нову електроустановку, пройти сертифікацію обладнання та почати надавати послуги з 1 січня 2026 року. Тож, уже через рік в українській енергосистемі точно з’являться нові балансуючі потужності. За попередніми результатами — це понад 100 МВт нових генеруючих потужностей, на додаток до тих, що мають бути збудовані за результатами серпневого аукціону. При прайс-кепах до 1 339 грн/МВт для симетричних продуктів та до 973 грн/МВт для продуктів на завантаження — середня ціна придбаного на аукціоні мегавата симетричного резерву склала 1 271,32 гривень, а резерву на завантаження — 908 гривень. Таким чином, очікувана економія (за 5 років) на закупівлі послуг із завантаження складе 11 659 862,60 грн, а на закупівлі послуг симетричного резерву — 225 958 043,77 грн.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin
👁 65,099 24-12-23 15:25
​​86 мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку отримала НЕК «Укренерго». Кошти будуть спрямовані на будівництво антидронового захисту на ключових підстанціях системи передачі електроенергії. «Ми дуже вдячні партнерам за продовження підтримки. В умовах російських атак на енергосистему, захист ключового обладнання наших підстанцій — критично необхідний. Ефективність вже реалізованих проектів була доведена, зокрема, під час останніх масованих ракетно-дронових ударів у листопаді-грудні. Роботи зі спорудження захисту тривають. Чим більше підстанцій нам вдасться захистити — тим стійкішою буде українська енергосистема, тим меншим буде ризик вимушених знеструмлень для споживачів», — зазначив т.в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Олексій Брехт. Зі свого боку, віцепрезидентка ЄІБ Тереза Червінська зауважила: «Інвестиція у 86 млн євро є важливим кроком до зміцнення енергетичної інфраструктури України в умовах постійних військових загроз. Підтримуючи «Укренерго» у зведенні антидронових укриттів, ми прагнемо забезпечити стабільне постачання електроенергії по всій країні, відповідаючи на потреби як цивільного населення, так і бізнесу. ЄІБ залишається надійним партнером України, разом із партнерами з ЄС, працюючи над відновленням і модернізацією критично важливої інфраструктури, зокрема — в енергетичному секторі, який є ключовим для забезпечення повсякденного життя, економічної стабільності та відновлення країни». Загалом, від початку повномасштабної війни, Європейський інвестиційний банк надав «Укренерго» кредитної підтримки на загальну суму 136 мільйонів євро. Ще раз висловлюємо вдячність партнерам за допомогу у цей складний час.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin