Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Número de suscriptores

101 385
Promedio/Día:: -26
Promedio/Tiempo:: -219
Promedio/Mes:: -1269

👁️ Vistas promedio por mensaje

19 470
Promedio/Día:: 20,800
Promedio/Tiempo:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2026-01-30
Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 30,500 25-11-29 07:49
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти🔹 Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігаєтьсяНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив чергову, вже сьому за останні два місяці, масовану ракетно-дронову атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього – на ранок є значна кількість знеструмлених споживачів у м. Київ, Київській та Харківській областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже здійснюються там, де це наразі дозволяє безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. Внаслідок сьогоднішньої та попередніх масованих ракетно-дронових атак – в усіх регіонах України сьогодні вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: погодинні відключення для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу. Графік знеструмлень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 29 листопада, станом на 8:30, його рівень був на 2,1% вищим, ніж в цей же час минулої суботи – 22 листопада. Причина – застосування меншого обсягу вимушених обмежень у більшості регіонів. Вчора, 28 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у четвер, 27 листопада. Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії сьогодні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 22:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 74,300 25-11-26 10:14
Посилення захисту та відновлення української енергосистеми на тлі масових російських атак – це ключові питання, які обговорювала делегація Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) з керівництвом НЕК «Укренерго». Серед членів делегації ЄІБ були Маттео Рівелліні, керівник відділу інвестицій для України в Європейському інвестиційному банку, та Крістіна Мікулова, голова Регіонального представництва ЄІБ у справах країн Східної Європи, а також інші колеги.«Європейський інвестиційний банк є одним із ключових партнерів «Укренерго». Фінансування будівництва захисних споруд на наших критично важливих об'єктах – це той напрям, де підтримка ЄІБ є особливо відчутною. Після поновлення масованих російських атак надзвичайно важливим є продовження підтримки енергосистеми України міжнародною спільнотою. Щоб зберегти світло в українських домівках, ми повинні не лише підтримувати поточний темп аварійно-ремонтних робіт, а й прискорювати його. Це ж стосується і будівництва захисної інфраструктури. Я дуже вдячний нашим партнерам за те, що вони підтримують нас, прислухаються до наших запитів та активно пропонують свою допомогу», – заявив Віталій Зайченко, голова Правління НЕК «Укренерго».Зі свого боку, Маттео Рівелліні, керівник відділу інвестицій для України в Європейському інвестиційному банку, зазначив: «Масштаб та інтенсивність нещодавніх атак – знову показують, наскільки важливо захищати енергетичну інфраструктуру України. ЄІБ залишається непохитно відданим підтримці України у цей складний період, допомагаючи забезпечити безперебійне електропостачання мільйонам людей».З початку повномасштабного вторгнення Європейський інвестиційний банк надав 136 мільйонів євро НЕК «Укренерго». Більшість цих коштів було залучено для будівництва антидронового захисту на ключових підстанціях системи передачі електроенергії.
👁 39,800 25-11-25 08:11
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти🔹Споживання електроенергії продовжує зростати🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період після 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив чергову, вже шосту за останні два місяці, масовану ракетно-дронову атаку на енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок цього – є знеструмлені споживачі на Одещині, Дніпропетровщині, Чернігівщині, Харківщині, Київщині , та у м. Київ. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання та заживити усіх знеструмлених абонентів. Внаслідок сьогоднішньої та попередніх масованих ракетно-дронових атак – у Києві та Харківській, Полтавській і Сумській областях вранці застосовувались аварійні знеструмлення. Надалі обмеження в усіх вказаних регіонах будуть замінені на збільшений, порівняно з попереднім прогнозом, обсяг застосування графіків погодинних відключень. У решті областей – діятимуть ГПВ обсягом від 0,5 до 2,5 черг. Також в усіх регіонах наразі діють графіки обмеження потужності для промислових споживачів у максимальному обсязі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 25 листопада, станом на 8:30, воно було на 2,1% вищим, ніж в цей же час минулого дня – у понеділок. Вчора, 24 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 2,6% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 21 листопада. Причина – застосування меншого, порівняно з кінцем минулого тижня, обсягу заходів обмеження.Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії сьогодні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 22:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 45,000 25-11-24 08:28
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Негода знеструмила 45 населених пунктів на Львівщині🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій або на нічний часНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог здійснив дронові атаки на енергооб’єкти у кількох областях.  Внаслідок цього найскладнішою є ситуація на Дніпропетровщині – там залишаються знеструмленими понад 60 тисяч споживачів. Ще близько 10 тисяч абонентів знеструмлені внаслідок атаки на Харківщину. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяють безпекові умови. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Через наслідки попередніх масованих ракетно-дронових атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання обсягом від 0,5 до 3 черг. Також в усіх регіонах наразі діють графіки обмеження потужності для промислових споживачів у максимальному обсязі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 24 листопада, станом на 9:30, воно було на 13,3% вищим, ніж в цей час минулого робочого дня – у п’ятницю. Причина – застосування меншого обсягу заходів обмеження споживання, порівняно з кінцем минулого тижня. Вчора, 23 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 16 листопада. Причина – зниження температури у більшості регіонів України. Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії зберігається. Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 13:00, або на нічні години – після 22:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови (сильний дощ, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 45 населених пунктів у Львівській області. Бригади обленерго вже здійснюють аварійно-відновлювальні роботи. Заживлення усіх знеструмлених споживачів очікується до кінця доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 44,100 25-11-21 17:31
Мріяла стати вчителькою, але за порадою мами закінчила електротехнічне училище. Так про початок свого професійного шляху в енергетиці розповідає пані Ганна – електромонтер з ремонту апаратури, релейного захисту й автоматики. На цій посаді наша колега працює вже 39 років. І переконує, що навіть у найтяжчі часи – жодного разу про свій вибір не пошкодувала. «Я працюю у колективі висококваліфікованих професіоналів-релейників, в якому панує висока мотивація, дружба, взаємодопомога і підтримка. Здебільшого, мене оточують чоловіки, та мені дуже комфортно тут працювати. Буває важко фізично та морально, але на роботу я завжди йду з усмішкою і з хорошим настроєм», – каже пані Ганна. З початком війни наша героїня не тільки не полишила свою підстанцію, а й допомагала у відновленні двох інших, які довелось відновлювати після ворожих атак. «Досі з острахом згадую ту ніч, коли обстрілювали наше селище «шахедами». Розуміла, що їхня ціль – підстанція. Було гучно і страшно. А коли пролунали вибухи і в небо здійнявся вогняний стовп – стало ясно, що влучили в обладнання. Це було видно з вікна мого будинку. Війна – це страшно. Але допомагає віра в людей, віра в ЗСУ, віра в мою рідну Україну. Ми неодмінно переможемо. Люблю своїх колег і дякую всім, хто є у моєму житті. Колектив для мене – рідні люди, які завжди прийдуть на допомогу в будь-яких труднощах», – розповідає наша колега. Нині пані Ганна – щаслива бабуся двох онуків. Усі роки війни – саме родина була її надійним тилом та оберегом. На одне із професійних свят донька подарувала жінці пам’ятну монету «Країна супергероїв. Дякуємо енергетикам». І, мабуть, символічно те, що 22 грудня наша героїня відзначає подвійне свято – не лише День енергетика, а й власні іменини. Дякуємо колезі за мужність і відповідальність. За десятки років самовідданої роботи в енергетиці. Успіхів Вам, пані Ганно! Незламність не згасає!
👁 48,700 25-11-21 08:43
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається високим🔹Негода знеструмила 17 населених пунктів на Миколаївщині🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період після 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергооб’єкти у кількох областях, внаслідок чого є знеструмлені споживачі на Харківщині та Дніпропетровщині. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяють безпекові умови. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання та заживити усіх споживачів. Через наслідки попередніх масованих ракетно-дронових атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання. Наразі діють графіки погодинних відключень – обсягом від 2 до 4 черг. Також в усіх регіонах діють графіки обмеження потужності для промислових споживачів у максимальному обсязі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 21 листопада, станом на 8:00, воно було на 2,1% вищим, ніж в цей же час минулого дня – у четвер. Вчора, 20 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 3,3% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 19 листопада. Причина – більший обсяг застосування заходів обмеження. Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії зберігається. Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на період найменшого навантаження на енергосистему – після 22:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез складні погодні умови – на ранок повністю або частково були знеструмлені 17 населених пунктів на Миколаївщині. Бригади обленерго вже здійснюють аварійно-відновлювальні роботи. Заживлення усіх знеструмлених споживачів очікується до кінця доби.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 56,100 25-11-17 09:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається 🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період після 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВРосія продовжує завдавати ударів по об’єктах української енергосистеми. Внаслідок дронових атак упродовж ночі та вранці – є знеструмлені споживачі на Чернігівщині, Харківщині, Донеччині та Одещині. Скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація, вже почались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу та заживити усіх споживачів. Через наслідки попередніх масованих ракетно-дронових атак – у більшості регіонів України сьогодні продовжують застосовуватись заходи обмеження споживання. До кінця доби будуть діяти графіки погодинних відключень обсягом від 1 до 4 черг.  У всіх регіонах, де застосовуються погодинні відключення, діють також графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 17 листопада, станом на 9:30, воно було на 9,7% вищим, ніж в цей же час минулого робочого дня – у п’ятницю, 14 листопада. Причина змін – встановлення хмарної погоди у більшості регіонів України. Це зумовлює низьку  ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу  енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 16 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований у денний час. Він був на 8,7% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 9 листопада. Причина таких змін – зниження температури у більшості регіонів, а також менший обсяг застосування заходів обмеження споживання. Враховуючи наслідки російських обстрілів, необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігатиметься сьогодні протягом всієї доби.  Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості – перенесіть сьогодні енергоємні процеси на період після 22:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості часу вимушених відключень.  Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 58,000 25-11-15 17:30
«Приємно чути слова вдячності від людей. Попри щоденну небезпеку, ми нікуди не втікаємо — працюємо, щоб після кожної атаки повертати світло в домівки українців. Люди в нас вірять, і це неабияк мотивує. Скласти руки — не маємо права», — так про свою роботу розповідає пан Володимир — начальник однієї з підстанцій «Укренерго» у прифронтовому регіоні. В енергетиці наш колега — вже 30 років. Починав електрослюсарем, а з 2012 року — керує підстанцією, на якій зараз добре чутно відлуння вибухів російської артилерії. При цьому, пан Володимир каже: свою роботу дуже цінує, і навіть не думав змінювати її на безпечнішу. Адже зараз, коли енергосистема зазнає постійних атак, від праці енергетиків залежить дуже багато. У 2024 році ворог чотири рази обстрілював підстанцію, якою керує пан Володимир. Цьогоріч — вже значно більше. Ворожі атаки стають дедалі масованішими. Справжнім жахом були нещодавні «прильоти» у жовтні. «Почалась тривога, ми виїхали за межі підстанції, і в одну з наших будівель одразу прилетів «Шахед». Почалась пожежа. Рятувальники загасили її, але потім до нас летіло ще кілька десятків безпілотників. Я нарахував близько 30 вибухів. Ми думали, що від підстанції взагалі нічого не залишиться… Звичайно, дуже лячно, коли ворог так цинічно нищить те, що роками будувалося». Попри численні руйнування, персонал підстанції одразу почав відновлювалення. Щодня — від світанку до сутінків — триває робота. «Відбудовуємо все своїми силами. Підрядники допоможуть з покрівлею. Але здаватися ворогу ніхто не збирається. Це наша земля, наша рідна підстанція. Наш обов’язок — зберегти Україну та світло в оселях її громадян для всіх майбутніх поколінь!», — каже колега. Дякуємо панові Володимиру та всьому колективу його підстанції. Впевнені, що ви подолаєте будь-які труднощі: відновите, відбудуєте і зробите ще кращим. Завдяки вашій роботі — світло неодмінно повертається після найстрашніших днів і найтемніших ночей. Незламність не згасає!
👁 56,700 25-11-14 16:16
Більш, ніж півтори сотні ракет різних типів та понад дві тисячі ударних дронів. Таку кількість засобів ураження спрямувала на українську критичну інфраструктуру росія в чотирьох масованих атаках у жовтні та на початку листопада. Під прицілом ворога були об’єкти генерації, передачі та розподілу електроенергії,  а також – газова інфраструктура.«Сповідуючи тактику «випаленої землі» на фронті, ворог вирішив її реалізувати й у своїх атаках на українську енергосистему. Електростанції, високовольтні підстанції та об’єкти розподільчої мережі – стали мішенями для російських ударів. При цьому, кількість засобів ураження, випущених на кожну конкретну ціль, справді величезна. Після кожної атаки, як тільки дозволяє безпекова ситуація, енергетики одразу беруться до роботи та усувають наслідки пошкоджень. І я безмежно вдячний всьому персоналу підстанційних працівників, лінійних бригад та ремонтників «Укренерго», які з неймовірною самовіддачею, практично цілодобово, здійснюють відновлювальні роботи після кожної з атак. Завдяки цьому – світло зараз є там, де ворог розраховував бачити тільки темряву», – зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.Досвід і неймовірна самовіддача українських енергетиків, міжнародна підтримка обладнанням і матеріалами та будівництво антидронових укриттів на ключових енергооб’єктах. Саме завдяки цьому зараз тримається наша енергосистема. Вдячні кожному і кожній, хто задіяний у відновлювальних роботах. Безмежно цінуємо всіх, хто надає підтримку і зміцнює захист.
👁 63,300 25-11-14 08:21
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається 🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій або на нічний часНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВ кінці минулої та на початку вже поточної доби ворог завдав ракетних і дронових ударів по енергетичних об’єктах у кількох областях. Як наслідок – на ранок є значна кількість знеструмлених споживачів на Донеччині, Київщині та Одещині. У кожній із постраждалих областей тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше усунути наслідки завданих ворогом пошкоджень та заживити усіх знеструмлених споживачів. Через наслідки попередніх масованих ракетно-дронових атак – у більшості регіонів України сьогодні продовжують застосовуватись заходи обмеження споживання. До кінця доби будуть діяти графіки погодинних відключень обсягом від 2 до 4 черг (з максимальним обсягом обмежень у вечірні години). У всіх регіонах, де застосовуються погодинні знеструмлення, діють також графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 14 листопада, станом на 9:30, воно було на 4,8% нижчим, ніж що і в цей час минулого дня – у четвер. Причина таких змін – встановлення ясної погоди у більшості областей. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 13 листопада, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у середу, 12 листопада. Враховуючи наслідки російських обстрілів, сьогодні до кінця доби зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні.  Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. Враховуючи погодні умови, перенесіть сьогодні енергоємні процеси на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 13:00. Або на нічний час, коли навантаження на енергосистему найменше – після 22:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості часу вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin