Fuente
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання зростає через зниження температури🔹 Чер...
45 200 Vistas/Alcance
2024-10-17 08:04
Mensaje №3362
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання зростає через зниження температури🔹 Через бойові дії та з інших причин на ранок знеструмлені 486 населених пунктів🔹 За можливості, користуйтесь потужними електроприладами у денні години – з 10:00 до 16:00СПОЖИВАННЯСпоживання зростає. Сьогодні, 17 жовтня, його рівень, станом на 9:30, був на 1,5% вищим, ніж в цей час попереднього дня. Вчора, 16 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,7% вищим, ніж попереднього робочого дня – у вівторок, 15 жовтня. Причина зростання споживання – зниження температури повітря на всій території України.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян. На енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. В години максимального споживання в енергосистемі зберігається дефіцит потужності. Тому користуватись потужними електроприладами краще у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 8 350 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1402 МВт.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 486 населених пунктів.Зокрема, через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській областях. 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram 🔹Linkedin