Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Через ворожий обстріл вночі знеструмлювались Суми ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
47 200 Vistas/Alcance 2024-09-19 07:54 Mensaje №3288
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Через ворожий обстріл вночі знеструмлювались Суми та частина області🔹 Внаслідок бойових дій та з інших причин на ранок знеструмлені 545 населених пунктів🔹 З 16:00 до 22:00 зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергіїНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергооб’єкт на Сумщині. Внаслідок цього знеструмлювалось м. Суми та частина Сумської області. На ранок всі споживачі заживлені. СПОЖИВАННЯСпоживання знизилось. Сьогодні, 19 вересня, його рівень, станом на 9:30, був на 4,3% нижчим, ніж в цей же час у середу, 18 вересня. Вчора добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у вівторок, 17 вересня.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16:00 до 22:00.  ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 17 879 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1532 МВт.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 545 населених пунктів.Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській,  Миколаївській областях.З технічних причин є знеструмлені споживачі на Київщині, Чернігівщині та Дніпропетровщині. 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram   🔹Linkedin