Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Вночі ворог атакував енергооб’єкти на Сумщині🔹 Чер...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
56 600 Vistas/Alcance 2024-09-17 08:06 Mensaje №3281
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Вночі ворог атакував енергооб’єкти на Сумщині🔹 Через бойові дії та з інших причин знеструмлені 975 населених пунктів🔹 Понад 50 населених пунктів знеструмлені через наслідки негодиНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог атакував енергооб’єкти на Сумщині. Внаслідок цього на ранок знеструмлені м.Суми та частина Сумської і Чернігівської областей. Енергетики працюють над усуненням завданих пошкоджень. До вечора електропостачання мають відновити. СПОЖИВАННЯСьогодні, 17 вересня, рівень споживання електроенергії, станом на 9:30, був на 1,2% вищим, ніж в цей же час у понеділок, 16 вересня.  Вчора, 16 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у п’ятницю, 13 вересня.Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після дев’яти масованих атак росіян, у ній зберігається дефіцит потужності, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Тому сьогодні зберігається необхідність ощадливого споживання електроенергії у вечірні години. Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у період з 16:00 до 22:00.  ІМПОРТВідбуватиметься протягом доби з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 16 943 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1532 МВт.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин сьогодні вранці повністю або частково знеструмлені 975 населених пунктів.Через бойові дії є нові знеструмлення у Сумській, Донецькій, Чернігівській, Херсонській, Харківській областях.Через негоду на ранок були знеструмлені понад 50 населених пунктів. Переважно – на Хмельниччині, а також у Чернігівській і Дніпропетровській областях.  З технічних причин є знеструмлені споживачі у Запорізькій, Дніпропетровській і Полтавській областях. 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram   🔹Linkedin