Fuente
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Вночі і вранці росіяни атакували енергооб’єкти н...
53 400 Vistas/Alcance
2024-08-14 08:04
Mensaje №3165
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Вночі і вранці росіяни атакували енергооб’єкти на півночі та півдні 🔹 Споживання поступово зростає через потепління у південних областях🔹 Споживайте електроенергію ощадливо протягом всієї добиНАСЛІДКИ АТАК РОСІЯН НА ЕНЕРГООБ’ЄКТИСьогодні вранці росіяни обстріляли енергооб’єкт «Укренерго» у південному регіоні. Знеструмлення споживачів не було, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Вночі російські БПЛА атакували енергооб’єкт обленерго у північному регіоні, знеструмлювались споживачі в окремих районах Чернігівської області. На ранок енергоживлення всіх споживачів відновлене. СПОЖИВАННЯСпоживання у середу, 14 серпня, станом на 9:30, на 1% нижче, ніж вчора у цей же час. Це зумовлено похолоданням вночі.Вчора, 13 серпня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,4% вищим, ніж у понеділок, 12 серпня. Це – значне зростання споживання, для покриття якого необхідне включення додаткового блока теплової електростанції. Нагадуємо, що енергосистема все ще відновлюється після восьми масованих атак росіян, а на енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти. Закликаємо до ощадливого споживання електроенергії, особливо – у вечірні години, з 17:00 до 22:00.Застосування заходів обмеження сьогодні не прогнозується. Про можливі зміни – буде повідомлено додатково. АВАРІЙНА ДОПОМОГАВчора, 13 серпня, на запит НЕК «Укренерго», Україна отримувала аварійну допомогу з енергосистеми Словаччини. ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлені 492 населені пункти.Через бойові дії: є знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській областях.🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram 🔹 Linkedin