Fuente
Укренерго | Ситуація в енергосистемі стабілізується. Якщо не буде обстрілів – у ...
93 700 Vistas/Alcance
2024-07-30 09:41
Mensaje №3111
Ситуація в енергосистемі стабілізується. Якщо не буде обстрілів – у найближчі 3 місяці є можливість обійтися мінімальними обмеженнями або без відключень електроенергії взагалі. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив радник Прем’єр-міністра, заступник голови Наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко.«Все, поки що, рухається в рамках тих оцінок, які давали енергетики ще у травні. Ми з вами увійшли в період, коли електроенергії стало більше, температура впала, відповідно – знизилось споживання. Будучи, на жаль, погодозалежними, ми перебуваємо у відносному балансі. Якщо не буде зовнішніх впливів, я думаю, що ми у цьому балансі (а це означає, що якщо якісь обмеження і будуть виникати, то вони будуть незначними) повинні прожити наступні мінімум три місяці», – зазначив Юрій Бойко. Також він розповів про:🔹 ситуацію із захистом енергооб’єктів від російських обстрілів;🔹 справедливість у розподілі електроенергії під час застосування відключень.Більше дивіться у відео за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=jFXt338Onpk&t=57s