Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 411
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
30 600 Vistas/Alcance 2026-04-01 06:50 Mensaje №4832
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання 🔹В усіх регіонах України є потреба в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергооб’єкти – на ранок є нові знеструмлення у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях.  Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Найскладнішою наразі є ситуація на Сумщині. З ночі там триває масована дронова атака на енергетичну інфраструктуру. Значна кількість населених пунктів у регіоні знеструмлена через пошкоджене обладнання. Оперативно почати відновлювальні роботи енергетикам поки не вдається через повітряну тривогу та загрозу повторних ударів. Внаслідок попередніх ракетно-дронових атак на енергооб’єкти – сьогодні у всіх регіонах України з 12:00 до 17:00 будуть вимушено застосовуватись заходи обмеження споживання для промислових споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 1 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 1,2% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – встановлення хмарної погоди в усіх регіонах України.  Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 31 березня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 30 березня. Враховуючи погодні умови, сьогодні в усіх регіонах є потреба в ощадливому енергоспоживанні протягом доби. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00 та не вмикайте кілька таких приладів одночасно. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin