Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
29 500 Vistas/Alcance 2026-03-04 08:02 Mensaje №4731
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹У регіонах, де застосовуються обмеження, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹За можливості, перенесіть користування потужними електроприладами на нічний час — після 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує здійснювати атаки на енергетичну інфраструктуру. Внаслідок завданих пошкоджень — на ранок є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській, Сумській та Херсонській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Через наслідки попередніх масованих російських атак — в окремих регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.На Харківщині наразі вимушено застосовані аварійні відключення, раніше опубліковані графіки погодинних знеструмлень у регіоні — тимчасово не діють. Повернення до прогнозованих графіків відбудеться після стабілізації ситуації в енергосистемі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 4 березня, станом на 9:30, його рівень був на 8,2% нижчим, ніж в цей час попереднього дня — у вівторок. Причина — сонячна погода у більшості регіонів України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 3 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби — у понеділок, 2 березня. У регіонах, де наразі вимушено застосовуються погодинні та аварійні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічний час — після 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin