Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹У кількох регіо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
37 700 Vistas/Alcance 2026-02-23 09:12 Mensaje №4687
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹У кількох регіонах вимушено застосовуються аварійні відключення🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігаєтьсяНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Харківській, Запорізькій та Сумській областях. Скрізь, де це наразі дозволяє безпекова ситуація, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. Також триває відновлення розподільчих мереж після попередніх масованих атак на енергооб’єкти, зокрема – на Одещині. Через наслідки попередніх російських атак – у більшості регіонів України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях наразі вимушено застосовані аварійні відключення, попередньо оприлюднені графіки погодинних відключень там не діють. Повернення до прогнозованих погодинних графіків відбудеться одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках обленерго вашого регіону.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 23 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 7,5% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – підвищення температури повітря у більшості регіонів України, а також вимушене застосування більшого обсягу заходів обмеження в окремих областях. Вчора, 22 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої неділі – 15 лютого. У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin