Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹Аварійно-відно...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
37 400 Vistas/Alcance 2026-02-09 10:02 Mensaje №4639
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹Аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених енергооб’єктах тривають цілодобово🔹Потреба в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах упродовж всієї добиНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби ворог атакував енергооб’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях. Скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб повернути в роботу пошкоджене обладнання. Також у цілодобовому режимі триває відновлення устаткування після двох поспіль масованих атак на енергосистему. Завдяки наполегливій роботі енергетиків – наразі вдалося перейти від аварійних до планових графіків погодинних знеструмлень у більшості регіонів. Через пошкодження ключових високовольтних підстанцій – частина атомних енергоблоків поки працює не на повну потужність. Через наслідки попередніх російських атак – в усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 9 лютого, станом на 9:30, його рівень був на 16,5% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина – значне посилення вимушених заходів обмеження в усіх регіонах України внаслідок двох масованих російських атак на енергооб’єкти минулого тижня.  Вчора, 8 лютого, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 22,8%, нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 1 лютого. Причина – значно більша кількість вимушено знеструмлених споживачів внаслідок російських обстрілів. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України упродовж всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin