Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | Відновлення української енергосистеми після чергових російських атак і...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
70 600 Vistas/Alcance 2026-01-08 17:29 Mensaje №4520
Відновлення української енергосистеми після чергових російських атак і готовність енергооб’єктів до роботи в умовах значного і тривалого зниження температури. Ці питання обговорювались під час засідання Антикризового енергетичного штабу при Кабінеті Міністрів України. Участь у роботі Штабу взяв, зокрема, і голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. «Минула ніч продемонструвала, що росія не збирається припиняти свою політику енергетичного терору проти мирного населення. Тому перед прогнозованим синоптиками суттєвим ускладненням погодних умов – всі українські енергокомпанії повинні максимально мобілізувати свій ресурс, щоб нам вдалося пройти період холодів з найменшими незручностями для населення. Вдячні Уряду за координуючу роль у відновленні та посиленні стійкості української енергосистеми. Також сподіваємось на посилення міжнародної підтримки у цей складний час. Вкотре наголошу, що не погода, а російські обстріли спричиняють вимушені знеструмлення українських споживачів. Якби не удари агресора по енергетичній інфраструктурі – ми без проблем пройшли б період будь-яких холодів», – зазначив Віталій Зайченко. НЕК «Укренерго» робить усе можливе, щоб під час сильних морозів система передачі електроенергії працювала стабільно. Ремонтні бригади компанії працюють цілодобово, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. Крім того, у січні був суттєво збільшений показник максимальної  потужності імпорту електроенергії до України та Молдови із сусідніх держав ЄС. Наразі – це 2450 МВт.