Fuente
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода повністю аб...
29 600 Vistas/Alcance
2025-09-17 08:07
Mensaje №4147
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода повністю або частково знеструмила 7 населених пунктів 🔹Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 17 вересня, станом на 9:30, воно було на 4,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – хмарна погода з дощем у частині північних, центральних і південно-західних областей, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 16 вересня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 15 вересня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИВнаслідок несприятливих погодних умов (дощ, пориви вітру) – на ранок в одній із областей повністю або частково знеструмлені сім населених пунктів. Також є локальні знеструмлення ще у двох регіонах. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням роботи пошкоджених ліній. Заживлення усіх абонентів прогнозується протягом кількох годин.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin