Fuente
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії залишається високим🔹 Нег...
31 000 Vistas/Alcance
2025-07-30 06:52
Mensaje №4052
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії залишається високим🔹 Негода повністю або частково знеструмила 156 населених пунктів у дев’яти областях🔹 Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 30 липня, станом на 9:30, воно було на тому ж рівні, що і в цей же час попереднього дня – у вівторок. Вчора, 29 липня, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 4,3% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 28 липня. Причина таких змін – спекотна погода в усіх регіонах України. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у період максимального споживання увечері – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Споживайте електроенергію раціонально. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИ Через несприятливі метеоумови (гроза, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 156 населених пунктів у дев’яти областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над усуненням пошкоджень на лініях. Заживлення усіх абонентів прогнозується до кінця поточної доби, але відновлювальні роботи ускладнюються збереженням складних погодних умов в окремих регіонах.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨💼 Linkedin