Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | ​​Енергетики – це не тільки лінійні бригади, диспетчери та інженери. Н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
30 700 Vistas/Alcance 2025-05-03 12:12 Mensaje №3887
​​Енергетики – це не тільки лінійні бригади, диспетчери та інженери. Не менш важливою під час війни є і робота логістики різних підрозділів «Укренерго». Це добре розуміє і Олександр – керівник транспортної групи відділу забезпечення діяльності одного з регіональних центрів обслуговування мережі. Пан Олександр брав участь у будівництві ліній електропередачі, які зараз обслуговує його підрозділ. Тому для нього ще більш болісно бачити, як ворог все руйнує. «Пам’ятаю, коли нам повідомили, що стався «приліт» та знеструмлена частина столиці. Звісно, усі розуміли, що треба діяти швидко. Не втрачаючи час – доставляти ремонтні бригади, робітників на підстанції, забезпечити усе для скорішого відновлення. З цими викликами ми справились. Адже всі усвідомлювали: війна не дозволяє чекати. На превеликий жаль, за час повномасштабного вторгнення ми втратили колег – були поранені, люди загинули під обстрілами», – згадує пан Олександр. Водії-енергетики обслуговують підстанції, лінії та дільниці, перевозять персонал, працюють на спецтехніці (автопідйомники, автокрани, трактори, маніпулятори, тягачі), на вантажних і легкових автомобілях. Загалом – роботи дуже багато. «Пишаємось, що наші співробітники мають патріотичні цінності. Коли ворог впритул підійшов до столиці, було непросто перевозити ремонтні бригади на місця пошкодженого обладнання, але робота тривала навіть за таких обставин. Канонада, обстріли... Хлопці непокоїлись за свої родини. Але робота не зупинялась», – підкреслює наш колега. Дякуємо панові Олександру та всім водіям «Укренерго», які виконують свою роботу у надскладних умовах.