Fuente
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Є необхідніст...
36 100 Vistas/Alcance
2025-04-21 07:34
Mensaje №3862
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Є необхідність у максимальному перенесенні енергоспоживання на денний час 🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 8:00 до 18:00 СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 21 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 12,6% меншим, ніж попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина — неробочий день за рішенням окремих роботодавців. А також утримання теплої і сонячної погоди на всій території України, що зумовлює зменшення енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 20 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 32,4% нижчим, ніж максимум попередньої неділі — 13 квітня. Це пояснюється святковим днем та значно вищою, ніж минулого тижня, температурою повітря. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Будь ласка, перенесіть активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Користуйтесь сьогодні потужними електроприладами з 8:00 до 18:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin