Fuente
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Будь ласка, сп...
38 200 Vistas/Alcance
2025-04-09 07:06
Mensaje №3831
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у період з 8:00 до 21:00🔹 Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках вашого обленергоСПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії і далі зростає. Сьогодні, 9 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 1,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у вівторок. Причина — утримання холодної погоди на всій території України з нічними заморозками. Вчора, 8 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2% вищим, ніж максимум попереднього дня — у понеділок, 7 квітня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Сьогодні зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 8:00 до 21:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹Facebook🔹YouTube🔹Instagram🔹Linkedin