Fuente
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось через сонячну...
53 400 Vistas/Alcance
2025-01-14 09:00
Mensaje №3625
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось через сонячну погоду у більшості регіонів та вищу продуктивність побутових СЕС🔹 На енергооб’єктах тривають аварійно-відновлювальні роботи🔹 Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у період з 08:00 до 20:00 СПОЖИВАННЯСьогодні, 14 січня, споживання електроенергії, станом на 9:30, було на 1,9% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок, 13 січня. Причина зниження – встановлення сонячної погоди у більшості регіонів та ефективніша робота побутових СЕС. Вчора, 13 січня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 7,3% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 10 січня. Це пояснюється суттєвим зниженням температури у всіх регіонах України та встановленням морозної погоди у західних областях. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих ракетно-дронових атак росіян протягом минулого року. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Сьогодні з 08:00 до 20:00 є необхідність ощадливого споживання електроенергії. Будь ласка, за можливості – не користуйтесь у цей період потужними електроприладами та не вмикайте кілька приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin