Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | ​​Представники «Укренерго» взяли участь у Конгресі з економічного упов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
40 100 Vistas/Alcance 2024-12-09 16:57 Mensaje №3529
​​Представники «Укренерго» взяли участь у Конгресі з економічного уповноваження жінок (WEE Congress 2024). Захід був організований ООН Жінки у співпраці з Міністерством економіки України та за фінансової підтримки урядів Даніі, Франції і Швеції. Конгрес — це щорічна подія від ООН Жінки в Україні, яка об’єднує уряд, прогресивні компанії та громадянське суспільство навколо теми гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в Україні. Одним із ключових акцентів цьогорічного обговорення було створення умов для рівності можливостей жінок та чоловіків у всіх сферах життя, включно з економікою. І тут нашій компанії є про що розповісти. У грудні 2023 року НЕК «Укренерго» приєдналась до підписантів Принципів розширення прав і можливостей жінок (Women’s Empowerment Principles), розроблених Глобальним договором ООН та ООН Жінки. Ця ініціатива підкреслює прагнення компанії створити інклюзивне робоче середовище, де кожна людина — незалежно від статі, віку, національності чи інших характеристик — має рівні можливості для розвитку. У 2024 році «Укренерго» долучилось до інформаційної кампанії «Звісно, зможеш!», що спрямована на подолання розриву в оплаті праці між жінками та чоловіками та боротьбу з гендерними стереотипами. «Справедливі умови праці та рівні можливості — це основа ефективної організації. Укренерго вже не перший рік інтегрує принципи гендерної рівності у свою діяльність, адже ми віримо, що різноманітність і повага до кожного працівника — це рушійна сила для інновацій та прогресу. Наша участь у таких ініціативах, як підписання WEPs та кампанія «Звісно, зможеш!», є не лише кроком уперед у боротьбі з гендерною нерівністю, а й доказом того, що українські компанії готові бути прикладом для інших. Ми пишаємося тим, що допомагаємо створювати майбутнє, у якому всі мають рівний доступ до можливостей і ресурсів», — зазначила директорка з управління персоналом НЕК «Укренерго» Людмила Єропкіна. «Укренерго» продовжує активно впроваджувати політику рівних можливостей та підтримувати ініціативи, які сприяють суспільним змінам, підтверджуючи свій статус соціально відповідального роботодавця.