Fuente
Українська асоціація китаєзнавців | DeepSeek готує запуск AI-агента до кінця року, щоб кинути виклик OpenA...
530 Vistas/Alcance
2025-09-04 17:04
Mensaje №14390
DeepSeek готує запуск AI-агента до кінця року, щоб кинути виклик OpenAIКитайський стартап DeepSeek із Ханчжоу працює над новою моделлю зі здібностями штучного інтелекту агента, яка має стати конкурентом західних лідерів на кшталт OpenAI. За інформацією обізнаних джерел, реліз очікується в останньому кварталі 2025 року.Модель буде орієнтована на виконання багатокрокових завдань із мінімальним втручанням користувача та здатністю вдосконалювати свої дії на основі досвіду — що є важливою віхою в розвитку агентних ШІ-систем. Це стане наступним етапом після релізу моделі R1 у січні, яка привернула глобальну увагу завдяки низькій вартості розробки та людськоподібному мисленню.Після R1 DeepSeek знизила публічну активність, обмежившись незначними оновленнями, тоді як конкуренти в США та Китаї активно просуваються у напрямку автономних AI-агентів.Новий проєкт DeepSeek вписується у ширший галузевий тренд — перехід до систем, здатних самостійно виконувати складні завдання. Водночас такі ШІ-агенти, як і раніше, потребують суттєвого людського контролю. У компанії відмовились коментувати розробку, яка раніше публічно не оголошувалася.