Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Третя світова
Añadido 06 ene. 2025

Третя світова

@Ukraine_War_22
Número de suscriptores: 51
Fotos: 40,100
Videos: 21,300
Enlaces: 44,600
Descripción:
Новини про третю світову війну

👥 Número de suscriptores

51
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

11
Promedio/Día:: 9
Promedio/Tiempo:: 10
ERR: 21.57%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 0
Promedio semanal: 11.6
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Третя світова 2025-09-27
Війна в Україні 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 15 26-06-17 14:52
Росіяни заявили про нібито удар дроном по автобусу з дитячою футбольною командою в Брянській області: Генштаб ЗСУ і ЦПД спростували фейк.Російські медіа та МЗС Білорусі поширили заяви про нібито удар по автобусу з дітьми, які прямували з Білорусі на відпочинок до Геленджика, стверджуючи про загиблих і постраждалих. Окрім двох фото понівеченого автобуса, жодних інших підтверджень цього «факту» опубліковано не було. В Генштабі натомість заявили, що у зазначений період Сили оборони України не застосовували дрони по цілях на території регіону.«Росіяни побачили, що білоруси не хочуть підтримувати російську агресивну риторику щодо України, і видумали «теракт по автобусу з білоруськими дітьми на Брянщині», в надії за рахунок цієї інформаційної провокації підбурити білоруське населення на підтримку агресивних дій проти України. Сама провокація жалюгідна і має всі ознаки скоординованої операції без жодних фактичних доказів. Типово для пропагандистів рф», — підкреслив керівник ЦПД Коваленко. 🌎Третя світова
👁 15 26-05-15 07:07
🤡Трамп завершує офіційний візит до Китаю і залишає Пекін.Головні підсумки зустрічі Трампа та Сі Цзіньпіна:▪️ Трамп заявив, що США уклали з Китаєм «фантастичні торгові угоди».▪️ Президент США знову назвав Сі Цзіньпіна своїм другом, зазначивши, що знайомий з ним уже майже 12 років і «дуже поважає» китайського лідера.▪️ Лідери окремо обговорили Іран. За словами Трампа, у Вашингтона і Пекіна дуже схожі погляди на ситуацію: Ми хочемо, щоб це закінчилося. І ми не хочемо, щоб вони мали ядерну зброю».▪️ Також обидві сторони виступили за відкриті морські протоки та стабільність постачання нафти.▪️ Під час прогулянки резиденцією Сі пообіцяв подарувати Трампу насіння троянд.▪️ МЗС Китаю закликало США та Іран швидше перейти до дипломатичного врегулювання.▪️ У Пекіні заявили, що зустріч допомогла зміцнити співпрацю між США та Китаєм і «сприяла світовій стабільності».Схоже, торговельна війна тимчасово перетворилася на обмін компліментами, трояндами та спільними фотосесіями. Подивимося, чи надовго.#fucktrump
👁 8 26-04-29 18:31
Трамп та путін знову зателефонували.Ушаков:▪️Дзвінок тривав понад півтори години.▪️Путін висловив підтримку Трампу у зв'язку з замахом на нього 25 квітня.▪️Росія запропонувала низку міркувань щодо іранської ядерної програми.▪️Трамп вірить, що угода, яка б поклала край конфлікту в Україні, вже близька.(Жодних сумнівів, що Трамп вірить, - прим.).▪️На прохання Трампа путін охарактеризував поточну обстановку на ЛБС, де російські війська утримують стратегічну ініціативу, тіснять позиції противника.▪️Згадано, що з початку 2025 року росія передала Україні понад 20 тисяч тіл загиблих, а вони нам - трохи більше 500.(Новий наративчик для Трампа, зрозуміло, - прим.).▪️Путін і Трамп висловили по суті схожі оцінки поведінки "київського режиму" на чолі з Зеленським, який, підбурюваний європейцями та за їх підтримки, веде лінію на затягування конфлікту.▪️Путін прямо сказав, що Київ вдається до відверто терористичних методів, атакує суто цивільні об'єкти на російській території.▪️Путін знову підтвердив, що мети СВО у будь-якому випадку буде досягнуто.▪️Трамп позитивно оцінив нещодавно оголошене пасхальне перемир'я.▪️Путін сказав Трампу про готовність оголосити перемир'я на період Дня Перемоги, Трамп це підтримав.Якщо підсумувати: Путін знову скаржився Трампу на Зеленського та казав, що всіх перемагає. Трамп знову погоджувався та кивав.З практичного: можливо знову оголосять "шашличне перемир'я", як було рік тому.🌎Третя світова
👁 9 26-04-20 17:53
На даний момент усі ілюзії про те, що Америка Трампа допоможе Україні, розвіялися.Але більшість людей не усвідомлюють, наскільки глибоко нинішня адміністрація занурена у проросійські настрої та діяльність.Ось короткий огляд ключових фігур в адміністрації Трампа та їх проросійських чи антиукраїнських позицій:▪️Дональд Трамп (президент): припинив допомогу Україні та назвав Зеленського диктатором, у якого «немає козирів».▪️Джей Ді Венс (віце-президент): сказав, що найбільше пишається припиненням допомоги Україні.▪️Марко Рубіо (державний секретар): заявив, що зброя, куплена ЄС чи Україною, може бути перенаправлена ​​на Близький Схід.▪️Тулсі Габбард (директор національної розвідки): у 2022 році різко виступила проти санкцій щодо росії та була спікером на заході Rage Against the War Machine 2023 року, повному любителів росії та путіна.▪️Роберт Ф. Кеннеді-молодший (міністр охорони здоров'я та соціальних послуг): поширював нісенітницю про Революцію гідності 2014 року і звинувачував НАТО у війні в Україні.▪️Піт Хегсет (міністр оборони): пропустив усі зустрічі по Україні та зазвичай відправляє замість себе Елбріджа Колбі, який із самого початку війни хотів припинити військову допомогу Україні.▪️Скотт Бессент (міністр фінансів): кілька разів скасовував нафтові санкції проти росії.▪️Каш Патель (директор ФБР): у 2024 році отримав 25 000 доларів від росіянина Ігоря Лопатонка для виробництва антиукраїнської та антизахідної пропаганди.▪️Стів Віткофф (спеціальний посланець): сказав, що захоплюється путіним і налагодив з ним «дружбу».Лінія зрозуміла: ця адміністрація продовжує підтримувати наративи, вигідні росії, водночас ставлячись до України як до проблеми.#fucktrump
👁 8 26-04-07 18:11
В армії США побоюються, що Трамп може використати ядерну зброю проти Ірану цієї ночі, — The Guardian.Згідно з американським законодавством, президент США має виключне право віддати наказ про запуск. Жоден інший орган влади не може заблокувати рішення, якщо воно визнане законним з військової точки зору.Як виглядає процедура:▪️Президент ініціює терміновий конференц-дзвінок із Національним військовим командним центром. У ньому зазвичай беруть участь міністр оборони та найвище військове командування (залежно від того, хто є на зв'язку).▪️Військовий помічник, який цілодобово супроводжує голову держави, відкриває так званий «ядерний портфель».▪️У портфелі містяться готові варіанти ударів та секретні коди, за допомогою яких президент підтверджує свої повноваження.Але якщо такого наказу й не буде, бажання президента знищити електростанції та мости ставить офіцерів перед жорстким вибором: не виконати волю головнокомандувача чи стати співучасниками воєнних злочинів.На телебаченні Ізраїлю вже запустили таймер до атаки США#fucktrump
👁 16 26-03-20 09:33
Не зрозуміло, куди вони дивилися 4 роки, — українці, які консультують союзників США, шоковані тактикою американців.Поки Трамп публічно відхиляє пропозиції Зеленського щодо допомоги, українські фахівці вже активно консультують союзників Америки у Кувейті, Катарі, ОАЕ та Саудівській Аравії. Видання The Times поспілкувалося з офіцерами:▪️Українські офіцери приголомшені тим, що країни Затоки випускають до 8 ракет Patriot (кожна по $3 млн) по одній цілі. Крім того, вони використовують наддорогі ракети SM-6 ($6 млн) для збиття дешевих «Шахедів» ($70 тис.), що є економічно самогубною тактикою у війні на виснаження.▪️У березні ППО Кувейту помилково збила три власні винищувачі F-15E, які переслідували дрони. Українські військові називають це «очевидною недбалістю», зазначаючи, що сплутати літак із БпЛА технічно вкрай важко.▪️Американські радари вартістю в мільярди доларів (як-от AN/FPS-132) стояли нерухомо на одному місці протягом двох місяців, поки не були знищені трьома дешевими дронами. Українці ж навчилися розгортати та згортати батареї Patriot значно швидше, ніж це передбачено американськими інструкціями.▪️На відміну від військ Затоки, які часто залишають установки працювати в автоматичному режимі, українські екіпажі завжди залишаються за пультами. Це дозволяє економити ракети та перехоплювати складні балістичні цілі в останній момент, коли автоматика може схибити.🌎Третя світова
👁 7 26-03-13 13:42
Сербія — головна база російських спецслужб для диверсій у Європі.До 2025 року Сербія стала основним центром російських зусиль із дестабілізації в Європі, повідомляє газета Le Monde.Троє громадян Сербії були засуджені за розкидання свинячих голів перед мечетями у Парижі, а також за напади на Меморіал жертвам Голокосту та три паризькі синагоги у травні 2025 року.Суд визнав, що група отримувала накази та гроші від російських спецслужб.Вони також організували інші акції, такі як розповсюдження наклейок із закликами увічнити пам'ять жертв геноциду вірмен у Парижі у квітні 2025 року та розміщення пластикових скелетів перед Бранденбурзькими воротами у Берліні у липні 2025 року.Мета цих дій — розпалювання релігійної та етнічної ненависті, а також політична дестабілізація у Франції та Німеччині.Крім того, у вересні молдовська поліція заарештувала понад 70 громадян Молдови та Румунії, які проходили підготовку на території Сербії для участі у заворушеннях перед парламентськими виборами.🌎Третя світова
👁 10 26-02-25 15:03
Росія провела в Європі понад 150 диверсій.За чотири роки війни проти України було зафіксовано щонайменше 151 гібридну операцію. Майже всі диверсії здійснювали не штатні співробітники спецслужб, а найняті виконавці. Лише в одному випадку операцію організували самі російські силовики, у дев'яти — люди, безпосередньо пов'язані з ними. Головний мотив — гроші. Виконавцям платили від кількох сотень до кількох тисяч євро. Агенти виконували різні завдання: від збору інформації до підпалів і атак із вибухівкою. Лише 26 людей діяли з ідеологічних причин. Більшість же — люди з боргами, проблемами з роботою або судимостями. Серед них були неповнолітні, деяких вербували через TikTok і Telegram, перетворюючи завдання на "гру". Найчастіше атаки відбувалися у Польщі, Франції, Німеччині, країнах Балтії та Великій Британії. Часто виконавці приїжджали з інших країн ЄС або Балкан спеціально для конкретного завдання і відразу ж їхали далі. Майже всі ці випадки об'єднує одне: Москва робить ставку на вразливих людей, які готові ризикувати заради швидких грошей. Одноразові агенти вигідні Луб'янці — так російські спецслужби не ризикують власними людьми і виконують свої завдання за мізерну винагороду, прирікаючи виконавців на довгі роки в'язниці.🌎Третя світова
👁 9 26-02-16 15:52
ЗСУ почали виводити з ладу енергетику п'ятого обласного центру рф.Частина Брянська залишилася без світла та опалення після українських ударів по енергетичній інфраструктурі регіону. Це місто вперше зіткнулося з відключеннями, викликаними атаками дронів, і стало п'ятим російським обласним центром, жителі якого залишилися без світла та тепла після ударів ЗСУ з початку зими.Найсерйозніша ситуація виникла в Бєлгороді, по якому удари завдаються особливо часто. Минулого тижня без світла залишалися до чверті жителів обласної столиці. А в суботу губернатор Гладков повідомив, що через ракетні удари ЗСУ деякі будинки Бєлгорода залишатимуться без гарячої води до кінця опалювального сезону.У січні через атаки БПЛА електрика пропадала на кількох вулицях Курська.На початку січня частина жителів Орла залишилася без світла, опалення та води.У середині грудня були пошкоджені лінії електропередачі у Воронежі, в результаті чого в частині міста зникли світло та тепло.У цю гру можна грати вдвох.🌎Третя світова
👁 9 26-02-04 10:53
Офіційні заяви рф спростовують слова Трампа про «тижневу паузу» ударів по українській енергетиці.Формулювання Трампа про припинення вогню по енергетиці «з неділі по неділю» означає період 25 січня — 1 лютого, але саме в ці дні росія регулярно атакувала енергооб’єкти України:▪️25 січня Міноборони рф публічно відзвітувало про ураження об’єкта енергетики в Україні. Влучання підтвердили в Миколаївській області.▪️26 січня росія знову заявила про удари по енергооб’єктах. У Харкові без світла залишилися близько 80% області.▪️27 січня рф повідомила про «ураження енергетичної інфраструктури». Без електрики були частини Харківської, Одеської, Дніпропетровської та Донецької областей. Того ж дня — удари по Одесі та поїзду на Харківщині, загинули люди.Лише 28 січня Міноборони рф перестало згадувати удари по енергетиці. Перемир’я публічно підтвердили 29–30 січня.Уже в ніч на 3 лютого росія відновила масовані атаки по енергетиці — тисячі будинків у Києві залишилися без світла на піку морозів. #fucktrump