Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МЗС України 🇺🇦
Añadido 26 dic. 2021

МЗС України 🇺🇦

@Ukraine_MFA
Número de suscriptores: 10 910
Fotos: 6,790
Videos: 302
Enlaces: 3,480
Descripción:
Міністерство закордонних справ України, офіційний канал
Fuente

МЗС України 🇺🇦 | ️Україна відкидає та засуджує ультиматуми і шантаж з боку керівництва ...

Logotipo de la comunidad de telegram - МЗС України 🇺🇦 МЗС України 🇺🇦 @Ukraine_MFA
25 700 Vistas/Alcance 2026-02-21 18:52 Mensaje №8300
❗️Україна відкидає та засуджує ультиматуми і шантаж з боку керівництва урядів Угорщини та Словацької Республіки щодо енергопостачання між нашими країнами.Такі дії в ситуації масованих та цілеспрямованих російських обстрілів енергетичної інфраструктури України і намагань Москви залишити українців без електроенергії, опалення та газу під час екстремальних морозів, є провокативними, безвідповідальними, та ставлять під загрозу енергетичну безпеку всього регіону. Тим самим уряди Угорщини і Словаччини не лише підіграють агресору, а й шкодять власним енергетичним компаніям, які здійснюють енергопостачання на комерційній основі. Україна перебуває на постійному контакті з представниками Європейської Комісії щодо пошкоджень української енергетичної інфраструктури, завданих щоденними російськими ударами. Ми також довели інформацію про наслідки цих атак на інфраструктуру нафтопроводу "Дружба" до урядів Угорщини і Словаччини. Під щоденними загрозами нових ракетних атак тривають безпекові, стабілізаційні ремонтні роботи. Також, Україна запропонувала альтернативні шляхи вирішення питання постачання не російської нафти до цих країн. Україна завжди була, є і залишатиметься надійним енергетичним партнером ЄС і транзитером енергоресурсів. Водночас, в умовах безпідставних і безвідповідальних погроз, які лунають з Будапешта і Братислави протягом останніх днів, Україна розглядає можливість задіяти "Механізм раннього попередження", передбачений Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Ми закликаємо уряди Угорщини та Словацької Республіки до конструктивної взаємодії та відповідальної поведінки. Ультиматуми слід відправляти до Кремля, і точно не до Києва.