Fuente
МЗС України 🇺🇦 | Міністр Андрій Сибіга прокоментував чергову нічну атаку Росії на Украї...
4 490 Vistas/Alcance
2025-11-29 07:40
Mensaje №7595
Міністр Андрій Сибіга прокоментував чергову нічну атаку Росії на Україну: 💬 "Важка ніч в Україні, особливо в Києві. Росія випустила десятки крилатих і балістичних ракет та понад 500 дронів по звичайних будинках, енергетичній мережі та критичній інфраструктурі. Щонайменше 2 людей загинули й близько двох десятків були поранені, серед них дитина.Поки всі обговорюють пункти мирних планів, Росія продовжує реалізовувати свій «план війни» з двох пунктів: вбивати й руйнувати.Також показово, як Путін знову використав Віктора Орбана як співучасника свого терору. У 2024 році після візиту Орбана до Москви Росія здійснила жахливий удар по дитячій лікарні «Охматдит» в Україні.Цього разу – масована атака Росії на українську столицю одразу після візиту Орбана й порожніх розмов про «мир». Путін просто використовує таких політиків як акторів у своїй кривавій виставі.Путін хоче продовжувати війну за будь-яку ціну. Війну, яку він не може виграти — і яку відмовляється закінчувати. Але міжнародна спільнота має засоби зробити так, щоб ця ціна стала для нього нестерпною", – заявив глава МЗС України.Ми закликаємо до додаткової підтримки оборони та стійкості України, до нових сильних санкцій проти Росії та до швидкого рішення щодо повного використання заморожених російських активів.Сила, єдність і тиск на Москву залишаються ключовими для того, щоб просунути мирні зусилля і змусити Росію припинити війну."