Fuente
Я з України | Валя, куда ти єдєш? Ти не слишала что тваріца на Алімпіадє?! - Кричить...
134 Vistas/Alcance
2024-08-05 16:32
Mensaje №12560
- Валя, куда ти єдєш? Ти не слишала что тваріца на Алімпіадє?! - Кричить заплаканим голом рідна сестра до біженки.- А, шо там тваріца? - Запитує та.- Спартсмєни сідят галодниє і сплять на кроватях с картона. Ти сашла сума.- А куда мнє єхать? Відєла что ані с Данєцкам здєлалі? Ти в курсі аткуда там настаящіє прільоти? Ти в курсі как сєбя вєдут чєчєнци в Марікє?- Валя, роднюлькая мая, всьо я в курсі. У нас всьо тоже самоє. Пака етат дібіл в крємлє нігде пакоя нє будєт.- Ну? А чо ти мнє предлагаєш к вам єхать?- Ну нада же било сказать. Ну могла би хатя би Толіка пріхватіть. Похресник всьо-такі. (Слово похресник вона вимовила дуже так українською.)- Так он же школьнік. І папа с мамой вродє как прі здравіі. Кто мєня с нім випустіт?- Нуууу…. Може же как то. Напрімєр, что радітєлі помєрлі. Ти Валюха всю жізнь била хітрой. Вот хахлушка і всьо!Якщо ви подумали, що вже прочитали наймахнутіше, то краще сидіть. Племінники по чоловіку цієї жєньщіни з Маскви два воюють проти України , а вона просить рідну сестру, яка через Латвію вирвалася з Донецька, забрати її сина з собою і готова заради того сфальшувати документи, що вона і чоловік мертві.Уявіть стан Творця, якому доводиться спостерігати, що витворяють його створіння. Мусить мати залізні нерви, курчадошка!Олег Ущенко ©️