Fuente
Я з України | Одинадцять років минуло . Як швидко минає час . Розуміеш чому на війні...
178 Vistas/Alcance
2025-07-05 14:32
Mensaje №18862
Одинадцять років минуло . Як швидко минає час . Розуміеш чому на війні один місяць рахується за три . Саме в цей день ми закінчили виконання завдання по не допущенню захоплення аеродрому Краматорськ ( До речі письмового наказу або бойового розпорядження я так і не побачив ) . В порівнянні з рівнем інтенсивності бойових дій і зброєю яка використовувалась то наразі це складно попівнювати . Але це було становлення українських вояків до затяжної війни з недобрими хлопцями з Московії . Мені повезло з військовиками які були разом зі мною на летовищі . Хлопці з Повітряних сил , полків спеціального призначення ( майбутні ССО) , бригад Високомобільних десантних військ ( наразі це вже ДШВ ) . Всіх потроху , але шикарна солянка ! Були контрактники. добровольці , мобілізовані . Всі вони були українці , з різних областей України яких обʼєднувало одне бажання : відстояти рідну землю і захистити нашу Незалежність . За 47 днів мого командування було по різному , але точно не сумно . Без питної води 19 днів , потім пішли дощі і це вже було круто ! Без нормального повноцінного харчування ( але ніхто з голоду не пух ) , бо двічі на день була «червона риба « . Чудова проварена кілька в томатному соусі ) . Виробів з борошна не було . Супер дієта ! Були обстріли , були бої , було забезпечення коридору безпеки прольоту авіації ( до речі якісно і без втрат ) , були прийоми десантування вантажів з висоти 7 кілометрів . Багато з тих хто був на летовищі ці 47 днів потім стали яскравими особами цієї війни . Героями . Дякую кожному хто був пліч о пліч зі мною ! Саме завдяки Вам в 2014 ми утримали аеродром і створили умови успіху літнього визволення Донбасу . Триндять багато , але ці всі байкарі точно з нами не були на аеродромі .Ви зробили свою роботу чітко і без втрат . Що потім і поставали в провину : раз втрат немає то і не воювали . Найвищпюа нагорода - це те що всі ви тоді були живі і здорові для ваших рідних і близьких . При цьому виконали завдання . Вдячність крамоторців за вільне місто ( ще й нами і розміноване пізніше ) . Дякую всім хто чекав , допомагав , молився , вірив. Дякую чудовому Краматорську за підтримку ! Шикарне місто , гарні люди ! Всім нам бажаю Перемоги над ворогом в цій війні . Ми можемо перомогти, мусимо , у нас іншого вибору немає !Сергій Кривонос.