Fuente
Я з України | росію більше не бояться. Об неї тупо витирають ноги ті, хто раніше і п...
133 Vistas/Alcance
2025-07-01 16:21
Mensaje №18777
росію більше не бояться. Об неї тупо витирають ноги ті, хто раніше і пікнути проти росії не міг. І це ще один важливий підсумок нашої війни. Азербайджан демонстративно, на камери, на весь світ, прогнав по плацу громадян росії так само агресивно і зневажливо, як росія кілька днів тому прогнала азербайджанців. Повністю дзеркальна відповідь. Хіба що не вбили двох, як московити. У світі східних деспотій, до якого належать і московія і Азербайджан, цей жест означає одне: правитель показує свою силу підданим і іноземцям, яких пакують. Тут цікаво, що раніше так завжди діяла росія по відношенню до азійських держав колишніх республік СССР. Бо свиноморді завжди зневажали азіатів і на державному і на побутовому рівні. І ті терпіли. Але ось московія загрузла у війні проти України і Азербайджан показово витирає об неї ноги. Бо часи змінилися. Азербайджан став сильнішим, а росія – слабшою. Москва стрімко втрачає свою геополітичну вагу. І це не фантазія, а доконаний факт. Її більше не бояться, вона більше не вирішує навіть на регіональному рівні. ЦІною нашої крові весь світ позбувається московського ярма. Дуже дорогою ціною для нас... Serhii Marchenko