Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України
Añadido 14 jul. 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Número de suscriptores: 1 219
Fotos: 11,500
Videos: 1,130
Enlaces: 1,300
Descripción:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Fuente

Я з України | росію більше не бояться. Об неї тупо витирають ноги ті, хто раніше і п...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України Я з України @Ukraine1_000
133 Vistas/Alcance 2025-07-01 16:21 Mensaje №18777
росію більше не бояться. Об неї тупо витирають ноги ті, хто раніше і пікнути проти росії не міг. І це ще один важливий підсумок нашої війни. Азербайджан демонстративно, на камери, на весь світ, прогнав по плацу громадян росії так само агресивно і зневажливо, як росія кілька днів тому прогнала азербайджанців. Повністю дзеркальна відповідь. Хіба що не вбили двох, як московити. У світі східних деспотій, до якого належать і московія і Азербайджан, цей жест означає одне: правитель показує свою силу підданим і іноземцям, яких пакують. Тут цікаво, що раніше так завжди діяла росія по відношенню до азійських держав колишніх республік СССР. Бо свиноморді завжди зневажали азіатів і на державному і на побутовому рівні. І ті терпіли. Але ось московія загрузла у війні проти України і Азербайджан показово витирає об неї ноги. Бо часи змінилися. Азербайджан став сильнішим, а росія – слабшою. Москва стрімко втрачає свою геополітичну вагу. І це не фантазія, а доконаний факт. Її більше не бояться, вона більше не вирішує навіть на регіональному рівні. ЦІною нашої крові весь світ позбувається московського ярма. Дуже дорогою ціною для нас... Serhii Marchenko