Fuente
Я з України | Защитникам Курского неба"Росіяни починають глорифікацію битва за Курщи...
137 Vistas/Alcance
2025-06-18 15:59
Mensaje №18637
"Защитникам Курского неба"Росіяни починають глорифікацію битва за Курщину. Все-таки воно їм вкурвило і довелось туди відволікати купу ресурсів, купу разів підставились під обстріли, бо непугані були і т.п.На честь прильота Хімарса по батареї С-400 "Тріумф" від 1723 ЗРП (м. Чіта) росіяни звели окремий пам'ятник. Тоді 23.11.2024 "Тріумф" в полі зустрів американські ракети, які уразили ціль, що знаходилась за 100+ кілометрів від кордону на північ від Курська. Влучили так вдало, що саме в той час там перебували самі офіцери (а це такий специфічний технічний рід військ, де що повинно пощастити влучити в солдата), а також інженери заводу-виробника.Мінус 5 офіцерів та 2 військових інженера. Принаймні два, бо спочатку мова йшла про три інженери, але чомусь на плиту потрапило всього два прізвища "цивільних". Можливо ще не прийшов час розказувати про третього? Так чи інакше, але дивно.На зворотній стороні викарбували такий надпис: "23 ноября 2024 года в неравном бою героически погиб расчет С-400 «Триумф» 1723 ЗРП. Жизнь отдали пять офицеров ВС РФ и двое гражданских сотрудников технического сопровождения. Вражеские ракеты поразили позиции в районе хутора Долгий в деревне Томилин Колодезь Фатежского района. Расчет ПВО самоотверженно защищал небо Курской области от воздушных посягательств сил ВСУ."Дуже сопельно літературно, а тепер до деталей. Розрахунок почав СВО в Нижньому Новгороді, де вони несли бойове чергування у Дзержинську (цікаво). В грудні 23-го їх перекидають на Курщину, де їм зрештою і прилетіло.Антон Павлушко.