Fuente
Я з України | Їду вчора з Одеси до села. Пощастило сісти на одне вільне місце))Потрі...
156 Vistas/Alcance
2025-06-13 16:31
Mensaje №18564
Їду вчора з Одеси до села. Пощастило сісти на одне вільне місце))Потрібно десь за годину до відправлення приїздити, щоб сидіти, а не стояти в салоні автобуса.Сиджу, слухаю розмови. Заходить жіночка, місць уже немає, але вона молода, то може й постояти. В салоні багато її односельчан, тому вона вільно з ними спілкується.Передаю дослівно: - Вчора з Одеси до Кам'янка ми їхали 4 години. Цілих 4 години людей тримали в Авангарді. Виїхали з Одеси о 16, а додому я приїхала о 8 вечора.До Кам'янка з Одеси їхати десь хвилин 40-45. Селище Авангард знаходиться на виїзді з Одеси. Сидить біля мене молода жіночка, котра тихенько прокоментувала почуте: Зєлєнскій же прієзжал в Одєсу.Нас за людей нє счітают....Я:Ну так парєнь же із народа, обрали. Тепер охороняйте)) #ЗеленубубочкуВ салоні всі мовчали. Ми звикли мовчати, бо до правди достукатись важко. А докотитись до авторитарного стилю правління легко Зверніть увагу на лобове скло автобуса. Два прапорці красномовно промовляють про позицію водія.Отже, зміни в суспільстві є. Багато української мови чути в автобусі. Люди села перестали соромитися рідної мови, мови держави.Дай, Боже, розуміння усім українцям.Олена Блажиєва.