Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України
Añadido 14 jul. 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Número de suscriptores: 1 219
Fotos: 11,500
Videos: 1,130
Enlaces: 1,300
Descripción:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Fuente

Я з України | Трамп вчергове знецінив подвиг українців, які вистояли самі, без війсь...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України Я з України @Ukraine1_000
147 Vistas/Alcance 2025-05-18 06:15 Mensaje №18239
Трамп вчергове знецінив подвиг українців, які вистояли самі, без військової підтримки, в найтяжчі часи. Його слова про російські танки, які застрягли в багнюці, є відвертою брехнею. Бо ні в якій багнюкі ніякі танки не застрягали. Вони їхали асфальтовими дорогами від самого кордону до передмість Києва. Застрягли вони не в болоті, а в обороні ЗСУ. Кадрові військові ЗСУ, Нацгвардії, всіх підрозділів та родів військ разом з добровольцями ТРО стали тим "болотом", в якому застрягли російські танки. Вони били окупантів не в болоті, а на асфальтованих вулицях Бучі, Ірпеня, на Житомирській трасі, під Броварами – там кругом асфальт.Погано озброєні, погано координовані, в хаосі перших днів вторгнення, на жилах і власному героїзмі та жертовності українські воїни не дали ворогу зайти в Київ. Напиздюнькавши про "болото", ганебний президент США знецінив подвиг українського солдата, плюнув в могили тих, хто поклав життя, щоб зупинити російські танки. А джавеліни, про які п#здить ця напомаджена істота, дав не він, а Байден. Той самий "сонний Джо", якого дружно х#єсосять і наші і американські дебіли і без якого наш спротив міг захлинутися в крові. Це знецінення дуже яскраво демонструє справжнє відношення Трампа до України і українців. Ми йому не просто пох#й, а він отримує задоволення, принижуючи нас і приписуючи собі заслуги, за які ми заплатили кров'ю. Хворий виродок має горіти в пеклі. Serhii Marchenko