Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України
Añadido 14 jul. 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Número de suscriptores: 1 219
Fotos: 11,500
Videos: 1,130
Enlaces: 1,300
Descripción:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Fuente

Я з України | ️🖤 ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ УПА - 23 БЕРЕЗНЯ 1945 рікУ селі Дев’ятники на Ль...

Logotipo de la comunidad de telegram - Я з України Я з України @Ukraine1_000
131 Vistas/Alcance 2025-03-23 01:15 Mensaje №17052
❤️🖤 ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ УПА - 23 БЕРЕЗНЯ 1945 рікУ селі Дев’ятники на Львівщині повстанці знищили дільничного райвідділу НКВД.Сотня «Полтавці» УПА-Захід прийняла бій із загоном НКВД у селі Гаї Великі на Тернопільщині. Загинув один повстанець.Загін УПА влаштував засідку на польську міліцію біля села Люблинець Підкарпатського воєводства Польщі. Знищено 50 міліціонерів, поранено 30.Двоє підпільників підірвались, закладаючи вибухівку під залізничну колію біля міста Ужгорода.1946 рікПід час зіткнень із загонами МВД у селах Борщів, Добросин, Корсів та Острів на Львівщині загинули станичний ОУН Михайло Гель – «Залізняк» та ще повстанців 10 повстанців.Сотня «Рисі» УПА-Захід вступила в бій з опергрупою МВД біля шосе Красна – Грабівка на Станіславщині. Знищені лейтенант і військовий, двох поранено. Решта панічно відступили.Загін УПА влаштував засідку на трасі Посіч – Липець на Станіславщині. Знищені 2 військових МВД, одного поранено. Здобуто два автомати.1947 рікУ селі Дороговище на Дрогобиччині підпільники знищили організатора колгоспу.Рій сотні «Сурма» УПА-Захід у селі Бабин на Станіславщині знищив із засідки 3 військових МВД, захоплено дві гвинтівки.У сутичці з опергрупою МВД у селі Грушів на Дрогобиччині загинув зв’язковий ОУН.Під час нападу на збори радянського активу в сільраді села Станіславчик на Львівщині повстанці знищили інструктора райкому КП(б)У, завідувача культпросвітвідділу і директора школи.1948 рікПошукові групи МВД захопили криївки в селах Княже і Рожневі Поля на Станіславщині. Не маючи змоги прорватися, застрелилися четверо підпільників.У зіткненнях із загонами МВД у селах Зимівки, Мітсковичі та Тисовециь на Дрогобиччині загинули троє повстанців.1948 рікПошукові групи МВД захопили криївки в селах Княже і Рожневі Поля на Станіславщині. Не маючи змоги прорватися, застрелилися четверо підпільників.У зіткненнях із загонами МВД у селах Зимівки, Мітсковичі та Тисовециь на Дрогобиччині загинули троє повстанців.1949 рікПід час сутички з опергрупою МВД у селі Тиха на Дрогобиччині загинув один повстанець.1950 рікПошукова група МВД наскочила на загін підпільників у селі Воля Арламівська на Дрогобиччині. В бою загинули районний провідник «Павло» та ще двоє повстанців.Сергій Горобець